در حكم سرپرست دفتر توسعه فناوری سلامت تاكید شد

ضرورت نظارت مستمر بر اقدامات و کارهای زیرساخت های توسعه فناوری سلامت

ضرورت نظارت مستمر بر اقدامات و کارهای زیرساخت های توسعه فناوری سلامت

بی دانلود: در حکم سرپرست دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت بر ضرورت نظارت مستمر بر اقدامات و کارهای زیرساخت های توسعه فناوری سلامت تاکید گردید.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در متن حکم دکتر یونس پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت خطاب به دکتر حمیدرضا بنفشه، استاد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کاشان آمده است:
«نظر به توانمندی، تجارب و سوابق اجرائی جنابعالی بر طبق این ابلاغ به عنوان "سرپرست دفتر توسعه فناوری سلامت" منصوب می شوید.
پیرو شعار ابلاغی سال جاری توسط مقام معظم رهبری (مدظله) در خصوص تولید دانش بنیان "اشتغال آفرینی" و از آنجا که توسعه و استفاده کاربردی از تحقیقات اثربخش و منجر به محصول در کنار برنامه ریزی، حمایت و هدایت کارهای فناورانه نقش مهم و اساسی در توسعه محصولات دانش بنیان ایفا می کند، لازم است با تمرکز و هدایت فعالیت ها در راه تبدیل تحقیقات به دانش فنی و محصول موجبات ارتقای فاکتورهای حوزه فناوری سلامت را فراهم آورید.
اهم انتظارات اینجانب از جنابعالی به این شرح است:
برنامه ریزی و سیاست گذاری کلان حوزه فناوری سلامت در قالب کارگروه های تخصصی توانمند، مرتبط و عملیاتی
ارزیابی و نظارت مستمر بر اقدامات و کارهای زیرساخت های توسعه فناوری سلامت
تمرکز جدی و ویژه بر تقویت و توسعه پارک های علم و فناوری سلامت و فعال کردن مؤثر و پویایی آنها در تولید محصولات و ارائه خدمات دانش بنیان حوزه سلامت
پیگیری اقدامات و استفاده هر چه بهتر از ظرفیت و مشورت تخصصی کمیته های تخصصی حوزه فناوری معاونت تحقیقات و فناوری
همکاری مؤثر و اثربخش با مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات در حوزه سیاست گذاری و توسعه تحقیقات منجر به محصول و کاربردی کردن نتایج تحقیقات
انجام سایر امور ارجاعی توسط اینجانب
لازم است، ضمن بهره گیری از نظرات و تجربیات اعضای محترم هیات علمی، محققین و فناوران حوزه سلامت، به مدت سه ماه برنامه تحول حوزه فناوری سلامت را تدوین کرده و اقدامات اجرائی در رابطه با آنرا عملیاتی نمایید.
امید است، با همراهی و تعامل با سایر مدیران معاونت تحقیقات و فناوری در توسعه و ارتقای حوزه تحقیقات و فناوری در عین رعایت روحیه فسادستیزی و عدالت محوری ذیل توجهات و تاییدات خداوند متعال موفق و سربلند باشید.»

معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت

روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشتمنبع:

1401/05/04
22:04:04
0.0 از 5
539
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود