امکان انجام آزمایش های نانویی در حاشیه نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱

امکان انجام آزمایش های نانویی در حاشیه نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱

بی دانلود: شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با برگزاری پاویونی در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو، علاوه بر ارائه تجهیزات آزمایشگاهی مختلف، دوره های آموزشی را در قالب انجام تست هایی با بهره گیری از این تجهیزات توسط کارشناسان دستگاه برگزار خواهدنمود.به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا به نقل از ستاد نانو، زهره فتاح، کارشناس شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با اشاره به حضور این شبکه در سیزدهمین دوره نمایشگاه نانو، اظهار داشت: تا قبل از سال ۱۳۹۸ شبکه بصورت مجزا غرفه ای داشت، اما در سال ۹۸ با برگزاری پاویونی در نمایشگاه، ۱۷ آزمایشگاه، توانمندی های خودرا معرفی کردند. در نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی می خواهد غرفه ای ویژه در نمایشگاه داشته باشد تا میزبان تجهیزات مختلف آزمایشگاهی باشد.

وی با اعلان اینکه در این غرفه، لابراتوار های عضو شبکه تعدادی از تجهیزات خودرا به نمایش می گذارند، تصریح کرد: این فرصت برای بازدیدکنندگان وجود دارد که شاهد انجام آزمایش با نمونه های از پیش تعیین شده با این تجهیزات باشند که بیشتر جنبه آموزشی و مهارتی دارد. از لابراتوار های عضو شبکه نیز خواسته شده تا در صورت تمایل، دستگاه های مورد نظر خودرا برای این بخش، به شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معرفی کنند.

فتاح با اعلان اینکه تا حالا بیش از ۲۰ لابراتوار جهت شرکت در نمایشگاه ثبت نام کرده اند، تصریح کرد: کارگزاران شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی که در بخش ارائه خدمات آزمایشگاه، تامین مواد مرجع و تعمیر و نگهداری تجهیزات فعالیت دارند نیز با غرفه های مستقل در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی برگزاری دوره های آموزشی را از دیگر برنامه های این شبکه در حاشیه نمایشگاه نانو ذکر کرد و اظهار داشت: سالهای قبل، لابراتوار ها با هماهنگی دبیرخانه نمایشگاه مبادرت به برگزاری دوره های آموزشی کردند که در این دوره نیز این فرصت وجود دارد و لابراتوار هایی که مشتاق برگزاری دوره آموزشی هستند باید با دبیرخانه نمایشگاه هماهنگی لازم را به عمل آورند.

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، ۱۳۵۳ مجموعه آزمایشگاهی را تحت پوشش خود دارد که این لابراتوار ها بیش از ۲۶ هزار تجهیز را به اشتراک گذاشته و قریب به ۱۲۰ هزار آزمون توسط این تجهیزات انجام می شود. این لابراتوار ها در ۱۴۰ شهر (۳۱ استان) مستقر هستند. یکی از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی بهینه سازی تجهیزات و همین طور تعمیر و نگهداری دستگاهها در لابراتوار ها است که بوسیله کارگزار این شبکه (مرکز نوتا) انجام می شود.

سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو با عنوان ایران نانو ۱۴۰۱ از ۹ تا ۱۲ مهرماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران انجام خواهد شد. شرکتها تا اختتام مردادماه فرصت دارند که با مراجعه به سایت نمایشگاه به آدرس exhibition.nano.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
1401/05/07
14:09:33
0.0 از 5
625
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود