فرصت دو هفته ای شرکتها برای ثبت نام در نمایشگاه ایران نانو 1401

فرصت دو هفته ای شرکتها برای ثبت نام در نمایشگاه ایران نانو 1401

بی دانلود: بیش از 100 شرکت و مجموعه نانویی، برای حضور در نمایشگاه ایران نانو 1401ثبت نام خودرا نهایی کردند، علاقه مندان تا 20 مردادماه برای ثبت نام در این رویداد فرصت دارند.


به گزارش گروه علم وآموزش ایرنا، سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو، رویدادی است که در آن آخرین دستاوردها و تحولات عرصه فناوری نانو در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد. جشنواره دوازدهم با تغییراتی نسبت به سالهای پیش همراه بود، برنامه های جدید و فضای نمایشگاهی بیش از جمله این موارد بود. این رویکرد در این دوره نیز ادامه خواهد داشت و اهتمام بر این است تا به درخواست تمامی متقاضیان واجد شرایط حضور در این نمایشگاه پاسخ مثبت داده شود و امکان اختصاص فضا وجود داشته باشد.
گسترش بازار هدف، تعامل بیشتر با شرکت های صنعتی، عرضه توانمندی ها، محصولات و آموزش تنها قسمتی از انگیزه و اهداف شرکتها و مجموعه هایی است که در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند.
نوع مشارکت کنندگان جشنواره فناوری نانو شرکت های فعال در بخش هایی نظیر سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت های مشاوره ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین الملل در کنار لابراتوار ها، دانشگاه ها و پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و نهادهای ترویجی از قبیل، انجمن های دانشگاهی و شرکت های آموزشی خواهد بود.
هم زمان با نمایشگاه، رویدادهای متفاوت همچون نشست های تخصصی، برگزاری کارگاه با موضوعات مختلف و نیز برگزاری گفتمان در زمینه تجاری سازی برای شرکت های فعال در زمینه نانو برای ارائه و معرفی محصولات و فناوری با عنوان نانوگپ برگزار می گردد.
غرفه نانومچ نیز طرح های آماده سرمایه گذاری درحوزه فناوری نانو می پردازد. شبکه تبادل فناوری از بخش های دیگر این نمایشگاه است. این شبکه با هدف رفع نیازهای صنعتی با تاکید بر فناوری های داخلی، چالش نوآوری و فناوری بوسیله حل مشکلات فناورانه با رویکرد نوآوری و فراخوان آنها شکل گرفته است. نهادهای ترویجی و گسترش فناوری نانو، کارگزاران خدمات تجاری سازی و صادرات محصولات دانش بنیان و صندوق های حمایتی از شرکت های فعال در زمینه دانش بنیان از بخش های دیگر این نمایشگاه است.
سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو با عنوان ایران نانو ۱۴۰۱ از ۹ تا ۱۲ مهرماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران انجام می شود. شرکتها تا اختتام مرداد فرصت دارند با مراجعه به سایت نمایشگاه به آدرس exhibition.nano.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


منبع:

1401/05/09
13:16:28
0.0 از 5
561
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود