جزئیات پشتیبانی از رساله ها و دستاوردهای نانویی

جزئیات پشتیبانی از رساله ها و دستاوردهای نانویی

به گزارش بی دانلود، ستاد نانو با انتشار روش اجرایی حمایت تشویقی از رساله های فناوری نانو، جزئیات حمایت تشویقی خویش را از اساتید و دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد اعلام نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، روش اجرایی حمایت تشویقی با هدف پشتیبانی از انجام رساله های باکیفیت فناوری نانو، از اساتید و دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد منتشر گردید و بر مبنای آن با پرداخت حمایت نقدی و عرضه اعتبار آزمایشگاهی از تحقیقات دانشگاهی حوزه نانو حمایت می شود.
بر این اساس حمایت تشویقی رساله ها در سه سطح و در دو مرحله شامل پروپوزال و رساله دفاع شده بر مبنای جدول زیر پرداخت می شود:
سطح آخر نامه پایان نامه مشمول مجموعه مبلغ حمایت(میلیون تومان) دکتری کارشناسی ارشد سطح یک همه رساله های حوزه فناوری نانو ۲۰ ۱۰ سطح دو رساله های صنعتی و اولویت دار ۳۰ ۱۵ سطح سه رساله های محصول محور و رساله های ویژه ۴۰ ۲۰ به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، در این روش اجرایی علاوه بر پشتیبانی از انجام رساله به دستاوردهای مستخرج از رساله شامل ساخت نمونه اولیه محصول (تا سقف ۲۰ میلیون تومان)، ثبت اختراع خارجی (تا سقف ۲۰ میلیون تومان) و چاپ مقاله در نشریات Q1 و Q2 (تا سقف ۱۰ میلیون تومان) هم حمایت تعلق می گیرد.
رساله هایی حمایت می شوند که توسط کمیته ی علمی داوری ستاد در رابطه با حوزه فناوری نانو و غیر تکراری تشخیص داده شوند. بر طبق این روش اجرایی، رساله دکتری تخصصی و دستاوردهایش، می تواند تا سقف ۹۰ میلیون تومان حمایت تشویقی دریافت کند.
منبع:

1401/05/23
23:21:03
0.0 از 5
501
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود