فراهم شدن دسترسی به پایگاه دانش نانو انفورماتیک

فراهم شدن دسترسی به پایگاه دانش نانو انفورماتیک

به گزارش بی دانلود، دسترسی محققان به پایگاه نانو انفورماتیک با هدف توسعه فعالیتهای تحقیقاتی و فناورانه حوزه نانوفناوری و در جهت بهره مندی از مزایا و ظرفیت های این علم و دانش فراهم گردید.


به گزارش بی دانلود به نقل از ستاد نانو، پایگاه دانشی "نانو انفورماتیک" با هدف ترویج، آشنایی و آموزش دانشجویان، اساتید، محققان و فناوران با این حوزه بسیار مهم فعالیت خویش را شروع کرد و کاربران این وبگاه با عضویت خود در این پایگاه امکان دسترسی به مجموعه متنوعی از منابع آموزشی، نرم افزارها، مقالات و کلیپ های مرتبط را خواهند داشت.
نانو انفورماتیک بعنوان علم و دانش تعیین اطلاعات در رابطه با جامعه علم و مهندسی نانو مقیاس و توسعه و اجرای مکانیسم های مؤثر برای جمع آوری، اعتبارسنجی، ذخیره سازی، اشتراک گذاری، تجزیه و تحلیل، مدل سازی و به کارگیری آن اطلاعات است. این شاخه از علم به صورت پیوسته درحال گسترش و توسعه و این علم با شکل گیری مدیریت داده های نانو فناوری به صورت مستمر درحال پیشرفت است.
پایگاه دانش سایت نانو انفورماتیک دارای بخش هایی مختلف از قبیل مقالات در حوزه های نانوپزشکی، نانومواد، نانوالیاف، نانوایمنی، نانوکامپوزیت، سلول های خورشیدی، رساله ها، ویدئوها، کتاب ها، یادگیری ماشین (ML) و هوش مصنوعی (AL) شامل مقالات، ویدئوها و لینک های مرتبط می باشد.
پردازش زبان طبیعی (NLP) (شامل مقالات و ویدیوها)، لینک مراکز عرضه خدمات محاسباتی، نرم افزارها و ابزارهای محاسباتی، فیلمهای دوره های آموزشی و سئوالات متداول (FAQ) در حوزه نانو انفورماتیک و نانو آنتولوژی از دیگر بخش های این سایت به حساب می آید.
منبع:

1401/05/26
22:13:51
0.0 از 5
592
تگهای خبر: آموزش , اساتید , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود