همزمان با گرامیداشت هفته دولت؛

ایثارگران فعال در زمینه دانش بنیان و خلاق حمایت می شوند

ایثارگران فعال در زمینه دانش بنیان و خلاق حمایت می شوند

بی دانلود: در دولت سیزدهم و به همت امور ایثارگران معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری سامانه شناسایی، ارزیابی، تکریم و پشتیبانی از ایثارگران زیست بوم دانش بنیان و خلاق افتتاح شد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در راستای شناسایی، همکاری و تکریم ایثارگران فعال در زیست بوم دانش بنیان و خلاق توسط امور ایثارگران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گام هایی برداشته است.
سامانه تکریم و پشتیبانی از ایثارگران زیست بوم دانش بنیان و خلاق با هدف هم افزایی، شناسایی مسائل و چالش ها، گرفتن نظرات، پیشنهادات، انتقادات و کمک به حل مسائل جمعی و فردی فعالان ایثارگر حوزه اقتصاد دانش بنیان و خلاق کشور توسط امور ایثارگران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
طرح نکات قابل بهبود در عملکرد فعلی بخش های مختلف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد ملی نخبگان و دیگر بخش های مرتبط حوزه دانش بنیان و خلاق و تلاش در امتداد رفع چالش های موجود منجر به تعالی این حوزه و نیز کمک در حل مسائل ایثارگران فعال در زیست بوم دانش بنیان و خلاق خواهد بود.
شرایط همکاری و شناسایی ایثارگران فعال در زمینه دانش بنیان و خلاق و نیز فرم درخواست در سایت این سامانه قرار گرفته است.1401/06/01
09:56:51
0.0 از 5
572
تگهای خبر: دانش بنیان , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود