فراخوان جذب کارگزار کسب وکار برای ارائه خدمات به شرکت های فناور

فراخوان جذب کارگزار کسب وکار برای ارائه خدمات به شرکت های فناور

بی دانلود: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برای جذب کارگزار کسب وکار با هدف ارائه خدمات مورد نیاز شرکتها و هسته ها در زمینه کسب وکار فراخوانی را منتشر نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برای ارائه خدمات مورد نیاز شرکتها و هسته ها در زمینه کسب وکار، بستری به وجود آورده است تا شرکتها و هسته ها بتوانند خدمات مورد نیاز خودرا در اسرع وقت دریافت نمایند.
کارگزارانی که ارائه دهنده خدمات مورد نیاز کسب وکارها هستند، در صورت تمایل به همکاری با پارک علم و فناوری دانشگاه تهران می توانند درخواست خودرا بوسیله ثبت نام در سایت این ارائه نمایند تا بعد از بررسی توانمندی های شان، به عنوان کارگزار، عضو پارک شوند.
معرفی کارگزار از طرف پارک به شرکت های عضو و مستقر در پارک و بهره مندی از میز ارائه خدمت کارگزاری در صورت امکان از مزایای عضویت در «کلینیک توانمندسازی کسب وکار پارک علم و فناوری دانشگاه تهران» است.
مدت زمان فراخوان تا اختتام شهریور ماه تعیین شده است.
مخاطبان این فراخوان شرکت های ارائه دهنده خدمات کسب وکار در زمینه های مالی، مالیاتی، بیمه، بازاریابی، فروش، حسابداری، تنظیم اظهارنامه، حسابرسی، بین المللی سازی(صادرات و واردات)، تبلیغات، دریافت استاندارد و مجوز محصول یا خدمت، تدوین برنامه کسب وکار، تنظیم قراردادهای تجاری، ثبت پتنت، ثبت شرکت و برند، دریافت مجوزهای تنظیم ساختار سازمانی و مدیریت منابع انسانی، کمک به دانش بنیان شدن و سایر موارد مورد نیاز شرکت های فناور و دانش بنیان است.
منبع:

1401/06/04
11:15:43
0.0 از 5
528
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود