جزئیات سیزدهمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف

جزئیات سیزدهمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف

به گزارش بی دانلود، سیزدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف با هدف ایجاد زمینه ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه و شناسایی علایق و استعدادها، مهرماه ۱۴۰۱ برگزار می گردد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، سیزدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف (jobfair13) در ایام ۱۸ تا ۲۱ مهرماه ۱۴۰۱ به صورت حضوری در سالن تربیت بدنی استاد جباری این دانشگاه برگزار می گردد.

در این نمایشگاه که همه ساله در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود، تعداد زیادی از کارجویان و شرکت ها به منظور تبادل اطلاعات در ارتباط با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت هایشان در آن حضور خواهند داشت.

کارجویان همواره در کوشش برای جذب شدن در شرکت ها و سازمان هایی متناسب با مرتبه علمی و در رابطه با رشته تحصیلی خود هستند. همینطور جذب نیروهای متخصص، مستعد و کارآمد، یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان صنایع و کسب و کار است. رفع عواملی که مانع اشتغال پایدار فارغ التحصیلان دانشگاهی می شود از یک سو و نبود بستر مناسب برای ارتباط مستقیم شرکت ها و کارجویان، سبب شد که دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۹۰ مبادرت به برگزاری نمایشگاه کار کند.

از مهم ترین اهداف این برنامه، امکان ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان، عرضه فرصت های شغلی، امکان معرفی و ارتقای برند کارفرمایی، تسهیل فرایند جذب و استخدام سازمان ها، آشنایی با مهارت های مورد نیاز کارفرمایان و شناسایی استعدادها و علایق کارجویان است.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، بازدید از نمایشگاه کار برای عموم مجانی است و علاقه مندان می توانند جهت حضور در وبسایت این نمایشگاه به آدرس http: //jobfair.sharif.ir ثبت نام کنند.

دانشگاه صنعتی شریف بعنوان بنیانگذار نخستین نمایشگاه کار در ایران به حساب می آید و نمایشگاه کار این دانشگاه به صورت فصلی و یا سالیانه برگزار می گردد و میتوان از آن بعنوان نمایشگاه فرصت های شغلی یاد کرد، به نحوی که فرصت های فراوان کاری و کارآفرینی در اغلب زمینه های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان عرضه می شود.

منبع:

1401/06/06
08:55:45
0.0 از 5
559
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
beedownload بی دانلود