توسط فناوران داخلی محقق شد

ساخت دستگاه های خشک کن سرمایشی برای صنایع داروسازی و کشاورزی

ساخت دستگاه های خشک کن سرمایشی برای صنایع داروسازی و کشاورزی

بی دانلود: پژوهشگران یکی از شرکت های فناور با ساخت تجهیزات خشک کن سرمایشی و دستگاه گرماسنجی روبشی تفاضلی توانست این دستگاه مورد نیاز صنایع مهندسی مواد، کشاورزی، شیمی و دارو را تامین کند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، سیامک عظیمی نام، مدیرعامل یکی از شرکت های فناور با اعلان اینکه از سال ۱۳۹۸ روی توسعه و ساخت یک نوع خشک کن سرمایشی کار کردیم که در نهایت به مرحله تولید رسید، اظهار داشت: طی سه سال قبل قریب به ۲۰ دستگاه از این خشک کن را به صنعت فروخته ایم. این تجهیز از نظر کیفیت و قیمت شرایط مطلوبی دارد و بدنبال عرضه آن در بازارهای بین المللی هستیم.
وی پایین بودن قیمت محصول نسبت به نمونه های خارجی را از مزایای این محصول نام برد و تصریح کرد: برآورد ما این است که پتانسیل صادرات داشته باشیم. کارهایی هم در این بخش انجام دادیم که امیدوار هستم به زودی به نتیجه برسد.
عظیمی درباره ی روند رو به رشد تقاضا برای دستگاه خشک کن سرمایشی، اظهار داشت: تا چند سال قبل، دستگاه خشک کن سرمایشی چندان در جامعه علمی شناخته شده نبود و تنها در زیرشاخه های پزشکی از آن استفاده می شد. سعی کردیم این فناوری را به صنعت معرفی نماییم، حالا در زمینه های مختلف این دستگاهها استفاده می شود و ما از حوزه هایی نظیر مهندسی مواد، کشاورزی، شیمی، فناوری نانو و دارو برای خرید دستگاه خشک کن سرمایشی تقاضا داریم.
به نقل از ستاد نانو، مدیر عامل این شرکت فناور اشاره کرد: این بدان معناست که ترویج این فناوری به خوبی انجام شده و بازار این دستگاه رو به رشد است. تلاش نموده ایم که خدمات قابل قبولی در داخل کشور برای این تجهیزات ارائه نماییم و اگر بدنبال صادرات باشیم، باید همین نوع خدمات را به بازارهای بین المللی نیز ارائه نماییم.
منبع:

1401/06/13
10:41:21
0.0 از 5
501
تگهای خبر: تولید , خدمات , فناوری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود