نمایشگاهی از دستاوردهای برگزیدگان جشنواره ابن سینا از ۲۱ شهریور

نمایشگاهی از دستاوردهای برگزیدگان جشنواره ابن سینا از ۲۱ شهریور

به گزارش بی دانلود، دبیر علمی هفتمین جشنواره دانش آموزی ابن سینا از برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای راه یافتگان به مرحله حضوری هفتمین جشنواره ابن سینا آگاهی داد و اظهار داشت: این نمایشگاه در ایام 21 و 22 شهریورماه در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انجام می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، مهدی رشیدی جهان، دبیر علمی هفتمین جشنواره دانش آموزی ابن سینا با بیان این نکته که برگزاری هفتمین جشنواره دانش آموزی ابن سینا نسبت به دوره های قبل با بیشترین حضور شرکت کننده همراه بوده است، اظهار داشت: در جشنواره امسال نزدیک به ۲۴۰۰ تیم در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم از سراسر ایران و ۸ کشور از قاره های مختلف بصورت بین المللی به رقابت پرداختند.
دبیر علمی هفتمین جشنواره دانش آموزی ابن سینا، اظهار داشت: نمایشگاهی از دستاوردهای راه یافتگان به مرحله حضوری هفتمین جشنواره ابن سینا با حضور نزدیک به هزار شرکت کننده در ایام ۲۱ و ۲۲ شهریورماه در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می گردد که بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.
به نقل از دبیرخانه دائمی جشنواره دانش آموزی ابن سینا، وی با اشاره به حمایت های ویژه ستاد توسعه فناوری نانوی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، وزارت آموزش و پرورش، مراکز علمی و تخصصی و دانشگاه شهید بهشتی از هفتمین جشنواره دانش آموزی ابن سینا، اضافه کرد: این دوره از جشنواره نیز بصورت آموزش محور و با رویکرد های جدید آموزشی و همین طور شناختی برگزار شده است و بعد از دو مرحله داوری مستندات پروژه ها و ویدیو های ارسالی دانش آموزان و همین طور داوری بصورت آنلاین، برگزیدگان انتخاب شدند که در روز ۲۳ شهریور در محل دانشگاه تهران از آنها تقدیر خواهد شد.
رشیدی جهان با اعلان اینکه از برگزیدگان جشنواره دانش آموزی ابن سینا حمایت های ویژه و مختلفی خواهد شد، افزود: برگزیدگان، عضو فدراسیون جهانی مخترعین خواهند شد و به عنوان تیم ایران در مسابقات جهانی اسپانیا، مکزیک، اندونزی و... شرکت خواهند کرد و آماده ارائه تحقیقات و اختراعات خود در رشته های مختلف خواهند شد.
منبع:

1401/06/19
23:38:26
0.0 از 5
646
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود