رقابت ۳۰ نفر در ایستگاه پایانی مسابقه ملی فناوری نانو

رقابت ۳۰ نفر در ایستگاه پایانی مسابقه ملی فناوری نانو

به گزارش بی دانلود، مرحله سوم مسابقه ملی نانو با حضور۳۰ نفر از برگزیدگان مرحله دوم برگزار می گردد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا به نقل از ستاد نانو، از میان بیشتر از ۵ هزار نفری که برای مرحله اول این رقابت ها ثبت نام کرده بودند، ۳۰۲ نفر برتر این مرحله وارد مرحله دوم شدند که از میان آنها ۳۰ نفر برتر برای ورود به مرحله سوم انتخاب شدند.
سید محمد حسینی، مدیر دبیرخانه مسابقه ملی فناوری نانو، در رابطه با مرحله سوم این رقابت ها اظهار داشت: مرحله سوم مسابقه ملی، از روز دوشنبه ۲۸ شهریور ماه در دانشگاه صنعتی شریف شروع می شود و به مدت ۵ روز ادامه خواهد یافت. این کمپ شامل آزمون کتبی، ارائه، کار آزمایشگاهی و تحلیل نتایج آنالیز است که جزئیات آن در محل کمپ مشخص می شود.
وی با اشاره به اینکه نفرات برتر آزمون از میان این ۳۰ نفر انتخاب می شود، خاطرنشان کرد: برگزیدگان برحسب مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی مشخص خواهند شد و به ۵ نفر برتر هر مقطع مدال طلا، به ۵ نفر دوم مدال نقره و ۵ نفر سوم هم مدال برنز اعطا خواهد شد.
حسینی تصریح کرد: این ۳۰ نفر برگزیده مرحله دوم، قبل از وارد شدن به مرحله سوم، ۷۰ ساعت آموزش دریافت کرده اند. علاوه براین تمرین ها و جلسات آنلاینی هم برای افزایش سطح آمادگی آنها تدارک دیده شده است.
مدیر دبیرخانه مسابقه ملی فناوری نانو، اهدای بیشتر از یک میلیاردریال جوایز نقدی و گرنت پژوهشی، کسب امتیاز نخبگی از سوی بنیاد ملی نخبگان، مجوز حضور در مصاحبه آزمون توانمندی تدریس و کسب مجوز حضور در برنامه توسعه فناوری نانواستارت آپ؛ برنامه پشتیبانی از راه اندازی استارت آپ های نانویی را همچون جوایز و مزایای در نظر گرفته شده برای نفرات برتر این مسابقه ملی دانست.
مسابقه ملی فناوری نانو بزرگ ترین رقابت علمی با مبحث علم و فناوری نانو در بین دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی علاقه مند است که هرساله توسط بنیاد آموزش فناوری نانو و بنیاد ملی نخبگان برگزار می گردد. یازدهمین دوره این مسابقه با شعار «آموزش، رقابت، کسب وکار» طی سه مرحله در تابستان سال ۱۴۰۱ برگزار می گردد.
منبع:

1401/06/27
11:40:06
0.0 از 5
557
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
beedownload بی دانلود