افزایش راندمان و کاهش هزینه سازمان ها با سامانه ایرانی

افزایش راندمان و کاهش هزینه سازمان ها با سامانه ایرانی

بی دانلود: یکی از شرکت های دانش بنیان سامانه ای برای برنامه ریزی تولید عرضه نموده که بهره گیری از آن سبب افزایش راندمان و کاهش هزینه ها می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، وجیهه شاکری از پژوهشگران این شرکت دانش بنیان برنامه ریزی تولید را قلب حرکت و موتور محرکه در هر سازمان تولیدی دانست و اظهار داشت: هماهنگی واحدهای مختلف همچون فروش و تولید، تامین موارد مورد نیاز تولید، برنامه ریزی و صدور دستور کار از ماموریت های واحد برنامه ریزی تولید بوده و اجرای درست و بموقع آنها نیازمند وجود سیستم جامعی است که بتوان به وسیله آن برمبنای اطلاعات سازمان، برنامه ریزی کرد.
وی با اشاره به پیاده سازی سیستم برنامه ریزی تولید در این شرکت، اظهار داشت: این سیستم مدیریت پروژه و طراحی پروسه برای حفظ مسیر و زمان بندی پروژه برای دستیابی به یک تعادل اقتصادی موجه بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت در حین اجرای پروژه را انجام می دهد.
شاکری افزود: برنامه ریزی و کنترل تولید، مدیریت محصول در طول عمر آن، عرضه استراتژی هایی مانند بهبود محصول و یا حتی خروج از بازار از دیگر مزایای این سیستم بشمار می رود.
منبع:

1401/07/03
15:00:30
0.0 از 5
489
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود