انتشار فراخوانی برای پشتیبانی از طرح های نوآورانه ناباروری

انتشار فراخوانی برای پشتیبانی از طرح های نوآورانه ناباروری

بی دانلود: ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار فراخوانی نسبت به پشتیبانی از طرح های فناورانه بار اول و نوآورانه زیستی برای درمان ناباروری اقدام نموده است.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مبادرت به انتشار فراخوانی برای پشتیبانی از طرح های فناورانه و نوآورانه شرکت های دانش بنیان در زمینه درمان ناباروری کرده است.
محور اصلی این فراخوان در سه حوزه «داروها، فرآورده ها و روش های نوین در درمان ناباروری»، «تجهیزات مصرفی در درمان ناباروری» و «کیفیت افزایی خدمات و محصولات حوزه ناباروری» است و طرح های پیشنهادی شرکت های دانش بنیان برای «کسب دانش فنی»، «تولید بار اول» و «تجاری سازی و توسعه بازار» مطابق اولویت های کشور و دو قالب «گرنت پژوهشی» و «تسهیلات تولیدی» حمایت دریافت خواهند کرد.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، فاکتورهای در نظر گرفته شده برای طرح ها شامل «عمق دانشی در زمینه زیست فناوری»، «برخورداری از TRL و MRL قابل قبول»، «برخورداری از زیرساخت تولیدی و یا امکان همکاری با شرکت های تولیدی حاضر در بازار (درصورت درخواست حمایت تولیدی)» و «برخورداری از بازار صادراتی» می شود.
علاقه مندان و صاحبان ایده تا ۱۵ آبان ماه سال ۱۴۰۱ فرصت دارند تا طرح های خودرا ارسال نمایند.
منبع:

1401/07/06
12:35:02
0.0 از 5
480
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
beedownload بی دانلود