شروع شمارش معکوس برای گشایش نمایشگاه نانو ۱۴۰۱

شروع شمارش معکوس برای گشایش نمایشگاه نانو ۱۴۰۱

بی دانلود: بی دانلود: درهای سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو در محل نمایشگاه های بین المللی تهران از روز شنبه 9 مهر و با حضور بیش از 160 شرکت تولیدی و ارائه دهنده خدمات نانویی، بر روی عموم مردم گشوده می شود و تا 12 مهرماه با برنامه های متنوع مبادرت به آشناسازی جامعه با دستاوردهای شرکت های فعال در این عرصه خواهدنمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در سیزدهمین دوره نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱ که از روز شنبه ۹ مهرماه شروع به کار خواهد کرد، شرکت های صنعتی در زمینه های مختلفی نظیر نفت و انرژی، بهداشت و سلامت، آب و محیط زیست، کشاورزی و بسته بندی، خودرو، رنگ و پوشش، ساختمان، منسوجات و مواد پیشرفته حضور دارند.
در غرفه نانواستارت آپ این نمایشگاه، ۴۰ استارت آپ بیش از ۱۰۰ محصول فناورانه خودرا در معرض نمایش مخاطبان قرار خواهند داد.
یکی از برنامه های ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱، دعوت و پذیرش میهمانان خارجی از سراسر جهان با همکاری وزارت امور خارجه است. هدف از حضور این هیات در نمایشگاه، مذاکره تجاری با شرکت های دانش بنیان حاضر در نمایشگاه ایران نانو است. میهمانان از کشورهای مختلف نظیر برونئی، مالزی، تایلند، چین، سوریه، هند، مکزیک، ترکیه و ارمنستان در زمینه های تخصصی مختلف در نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱ حضور خواهند داشت تا علاوه بر بازدید از نمایشگاه، جلساتی با شرکت های نانویی ایرانی برای همکاری مشترک داشته باشند.
از دیگر برنامه های این نمایشگاه، نشست های تجاری میان صاحبان صنایع و کارشناسان تحقیق و توسعه صنایع با شرکت های دانش بنیان حاضر در نمایشگاه است تا نیازهای صنایع شناسایی شده و قسمتی از این نیازهای صنعتی با فناوری های داخلی تامین گردد.
آزمایشگاه ها نیز در نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱ حضور دارند تا خدمات و توانمندی های خودرا در بخش آزمایشگاهی به جامعه علمی معرفی کنند.
به نقل از ستاد نانو، در این نمایشگاه، تورهای بازدید ویژه در نظر گرفته شده است که به مخاطبان کمک می نماید تا بازدید هدفمندتری را تجربه کنند. لیدرها متناسب با نیاز هر گروه از بازدیدکنندگان، اطلاعات تخصصی و مورد نیاز مخاطب را در اختیار آنها قرار می دهد.
نیمی از فضای نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱، در اختیار فعالان صنعتی بوده و ۱۸ درصد به بخش پژوهش و ۱۴ درصد از فضای نمایشگاه نیز به خدمات تجاری سازی اختصاص یافته است.1401/07/08
09:50:03
0.0 از 5
634
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود