اجرای پروژه های مشترک نفتی ونزوئلا با پارک فناوری پردیس

اجرای پروژه های مشترک نفتی ونزوئلا با پارک فناوری پردیس

بی دانلود: بی دانلود: تفاهم نامه همکاری پارک فناوری پردیس و شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا با هدف اجرای مشترک پروژه های نفت و گاز در این کشور به امضا رسید.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، میلاد صدرخانلو، رییس مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری پارک فناوری پردیس و شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا اظهار داشت: در خلال حضور هیئت اعزامی پارک فناوری پردیس در کشور ونزوئلا و باتوجه به حضور بیش از ۱۰ شرکت فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در پارک فناوری پردیس، تفاهم نامه همکاری میان پارک فناوری پردیس و شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا به امضا رسید.
صدرخانلو با اعلان اینکه شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا نماینده انحصاری دولت این کشور در اکتشاف، پردازش، تولید و تجاری سازی نفت و فرآورده های نفتی این کشور است، اضافه کرد: شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا در نظر دارد تا با مجموعه پارک به عنوان یکی از فعالان موثر در زیست بوم فناوری و نوآوری ایران، همکاری همه جانبه ای را توسعه داده و اجرای مشترک پروژه های نفت و گاز در ونزوئلا را برمبنای منافع متوازن و متقابل بررسی کند.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، وی، موضوع اصلی این تفاهم نامه را ارائه خدمات و تامین تجهیزات و خدمات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در ونزوئلا توسط شرکت های فناور پارک عنوان نمود که ۱۷ اولویت تخصصی در این رابطه شناسایی و در تفاهم نامه درج شده است.
رییس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک پردیس اظهار داشت: مطابق تفاهم نامه مذکور، قرار شد تا طرفین این همکاری، کمیته ای مشترک را تشکیل دهند تا با برگزاری جلسات منظم در طول یک سال، پروژه های عملیاتی لازم را تعریف کرده و توافقات مربوط برای اجرا و پیگیری آنرا به انجام رسانند.1401/07/14
13:03:26
0.0 از 5
468
تگهای خبر: پروژه , تولید , خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود