دانشگاه شریف میزبان کنفرانس ملی کارآفرینی

دانشگاه شریف میزبان کنفرانس ملی کارآفرینی

به گزارش بی دانلود، ششمین کنفرانس ملی کارآفرینی شریف به منظور ایجاد فضایی برای تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربیات و عرضه دستاوردهای محققان، پژوهشگران و مدیران سازمان ها و صنایع و کارآفرینان برگزار می شود، آخرین فرصت ارسال مقالات ۳۰ آبان ماه سالجاری اعلام شده است.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف «ششمین کنفرانس ملی کارآفرینی» را با هدف ایجاد زمینه مناسب برای تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربیات و عرضه دستاوردهای محققان، پژوهشگران و مدیران سازمان ها و صنایع و کارآفرینان در حوزه «پیشروی به سمت بهبود اقتصادی از راه کارآفرینی مقیاس پذیر» بین عوامل موثر در زیست بوم کارآفرینی، در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می نماید.
«پیشروی به سمت بهبود اقتصادی از راه کارآفرینی مقیاس پذیر» محور اصلی ششمین کنفرانس ملی کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف است و خصوصیت های کارآفرینان، شناخت کارآفرینی، کارآفرینی اجتماعی، اقلیت ها در کارآفرینی، تأمین مالی کارآفرینی، جمع سپاری، استارتژی برای استارتاپ ها، محوری، سیاست محیطی، نوآوری، کارآفرینی خانواده محور، سازمان: تیم و حاکمیت، نوآوری سازمانی و اقتصاد سبز، اقتصاد دایره ای، اقتصاد دانش و همکاری فنی، نوآوری در صنعت و تغییرات ساختاری، اقتصاد دیجیتال و هوش مصنوعی، شکل گیری شتابدهنده جدید و نوپا، دیگر محورهای این کنفرانس دو روزه عنوان شده است.
دانشگاه ها، دانشجویان، اعضای هیئت علمی، محققین، فعالان حوزه کسب و کار و کارآفرینان، صنایع و سازمان های بزرگ، استارتاپ ها، شرکتهای دانش بنیان، سرمایه گذاران، شتابدهنده ها، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد، مسؤلان نهادهای دولتی و غیردولتی در رابطه با کارآفرینی و اشتغال و مدیران شرکتهای نوپا مخاطبین اصلی این کنفرانس دو روزه هستند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، ششمین کنفرانس ملی کارآفرینی طی روزهای ۱۳ و ۱۴ دیماه ۱۴۰۱ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد. آخرین فرصت ارسال مقالات ۳۰ آبان ماه اعلام شده و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس entconf.sharif.ir رجوع کنند.

منبع:

1401/08/02
21:07:04
0.0 از 5
405
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود