اجرای برنامه ای برای پشتیبانی از استارت آپ های حوزه مواد هوشمند

اجرای برنامه ای برای پشتیبانی از استارت آپ های حوزه مواد هوشمند

بی دانلود: برنامه گسترش استارت آپ های حوزه مواد هوشمند در دستور کار معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و صندوق پژوهش و فناوری مدرس قرار گرفت.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، صندوق پژوهش و فناوری مدرس با نظارت و حمایت ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برنامه گسترش استارت آپ های حوزه مواد هوشمند را برگزار می نماید.
این برنامه با هدف جهت دهی جامعه پژوهشی و فناوران به سمت ارتقای فناوری های مورد نیاز صنایع کشور در زمینه مواد پیشرفته، دستیابی به نمونه تکرارپذیر ماده، تیم سازی تخصصی، جذب و توانمندسازی هسته های فناور در موضوعات مشخص و درنوردیدن مسیر توسعه فناوری و سپس جذب سرمایه گذار در مرحله اثبات فناوری برگزار می گردد.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، گام نخست از برنامه گسترش استارت آپ های حوزه مواد هوشمند ساخت نمونه اولیه آزمایشگاهی با حمایت ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری است. گام دوم توسعه نمونه ماده و رسیدن به نمونه تکرارپذیر با حمایت شتاب دهنده تخصصی و دانش بنیان است.
اعضای هیأت علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پسادکتری و کلیه دانش آموختگان رشته های مرتبط از مخاطبین این طرح هستند. آخرین مهلت ثبت نام و ارسال طرح ها تا ۳۰ آبان ماه سال جاری است. طرح­ های پذیرفته شده تا سقف مشخص در قالب تسهیلات قابل تبدیل به بلاعوض، حمایت خواهند شد.1401/08/14
14:02:06
0.0 از 5
510
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود