کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات با نرم افزاری بومی

کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات با نرم افزاری بومی

بی دانلود: نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات از دستاوردهای پژوهشگران یکی از شرکت های دانش بنیان است که بهره گیری از آن سبب کاهش هزینه ها می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، کوروش عمرانی، عضو هیات مدیره این شرکت دانش بنیان با اشاره به این که نرم افزار مدیریت ایران ساخت، تمامی کارهای نگهداری و تعمیرات را در سازمان به عهده دارد، اظهار داشت: این پروسه با معرفی تجهیزات و ماشین آلات و اختصاص دستورالعمل های نگهداری پیشگیرانه آنها به انجام می رسد و سپس با کارکرد ماشین آلات نرم افزاری مبادرت به تهیه برنامه های دوره ای پیشگیرانه ماشین آلات می کند.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، وی با اعلان اینکه این سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات همین طور قابلیت ثبت کلیه کارهای اضطراری اتفاق افتاده سازمان را در خود دارد، افزود: این نرم افزار مبتنی بر فضای ابری، مدت زمان لازم برای ایجاد و تکمیل دستورکارها را کم می کند. همین طور این توانایی را به تکنسین ها می دهد تا با بهره گیری از یک دستگاه تلفن همراه، جزییات اصلی را در محل تعمیر اضافه و بازیابی کنند.
عضو هیات مدیره این شرکت اظهار داشت: امروزه برای تهیه سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات از خارج از کشور باید ۳۵ میلیارد تومان هزینه شود، در صورتیکه تهیه نمونه ایران ساخت آن با همان قابلیت ها با مبلغ ۲ میلیارد تومان ممکنست.



1401/08/16
10:09:26
0.0 از 5
520
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود