دانش بنیان های ایرانی حوزه ساختمان به کنیا اعزام می شوند

دانش بنیان های ایرانی حوزه ساختمان به کنیا اعزام می شوند

بی دانلود: به گزارش بی دانلود، یک هیات تجاری در حوزه ساختمان با هدف بررسی میدانی از بازار ساختمان به کنیا اعزام می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با هدف بررسی میدانی بازار ساختمانی کنیا، بازدید از شو روم های ساختمانی نایروبی، بازدید از شو روم ساختمانی ایرانی در نایروبی و بازدید از خانه نوآوری و فناوری ایران در کنیا (iHiT)؛ هیاتی از شرکتهای دانش بنیان ایرانی فعال در حوزه ساختمان را به کشور کنیا اعزام می کند.
مجموعه های دانش بنیان در این رویداد از مزایایی چون نشست با سفیر ایران در کنیا، دیدار با بازرگانان عضو اتاق بازرگانی کنیا (KNCCI)، حضور در جلسات تجاری رو در رو با فعالان حوزه ساختمانی، برگزاری کارگاه های آموزشی آشنایی با قوانین حقوقی، مالیاتی و تجاری کنیا و غیره برخوردار خواهند شد.
شرکتهای دانش بنیان تا ۲۰ آبان ماه سال ۱۴۰۱ فرصت دارند برای حضور در این رویداد که خانه نوآوری و فناوری ایران در کنیا (iHiT) ۱۵ تا ۲۰ آذرماه برگزار می نماید، ثبت نام کنند.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، ایران با ۴۷ کشور از ۵۴ کشور آفریقا روابط سیاسی دارد. قاره ای با ظرفیت صادراتی بسیار گسترده که به علت نپرداختن به آن، عملا برای صادرکنندگان ایران بکر است. شرق آفریقا نزدیکترین منطقه در آفریقا به ایران است. بنابراین بعد از کشورهای همسایه بازار مناسبی برای صادرات ایران به حساب می آید. در شرق آفریقا یک بلوک اقتصادی با ۶ کشور کنیا، کنگو، اوگاندا، رواندا، تانزانیا و سودان شکل گرفته که ورود به این بازار دارای مزایایی برای کشورمان است.
بنابراین اعزام شرکتهای دانش بنیان به این کشور می تواند زمینه ورود محصولات فناورانه ایرانی را به بازار پرسود این منطقه فراهم آورد.
منبع:

1401/08/18
08:10:02
0.0 از 5
527
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود