حمایت 50 درصدی از تأمین تجهیز لابراتوار های تخصصی علوم شناختی

حمایت 50 درصدی از تأمین تجهیز لابراتوار های تخصصی علوم شناختی

بی دانلود: به گزارش بی دانلود، لابراتوار های علمی و تخصصی فعال در حوزه علوم شناختی در مراکز دانشگاهی می توانند برای تأمین تجهیزات آزمایشگاهی در این عرصه و برخورداری از حمایت ۵۰ درصدی، تقاضاهای خویش را به ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی عرضه کنند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در قالب اهداف و سیاست های راهبردی خود تلاش می کند با تمرکز بر توسعه فناوری های ثبت سیگنال و تحریک مغز و در جهت پشتیبانی از دستاوردهای فناورانه، لابراتوار های علمی و تخصصی پایه و بالینی فعال درحوزه علوم شناختی به تجهیزات ساخت داخل مجهز شوند.
تابحال برپایه سیاست­ های کلی این ستاد، ده ­ها مرکز درمانی و دانشگاهی به دستگاه ­ها و تجهیزات پیشرفته ساخت داخل تجهیز شده ­اند و این هدف در سال ۱۴۰۱ هم با هدف تجهیز مراکز شناختی کشور و با دریافت درخواست از این مراکز مورد توجه قرار گرفته است.
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در جهت این سیاست از معاونت ­های پژوهش و فناری دانشگاه ­ها و مراکز علمی سراسر کشور دعوت کرده تا درخواست ­های رسمی خویش را برای تجهیز لابراتوار های مربوط تا روز ۱۵ آذر ۱۴۰۱ از راه پست الکترونیکی به آدرس reseach@cogc.ir ارسال نمایند تا برپایه سیاست­ های ستاد نسبت به پشتیبانی از تجهیز لابراتوار ­ها اقدام گردد.
در این فراخوان، نیاز لابراتوار ها به دستگاه­ هایی مانند EEG، EMG، PSG، سیستم رهگیری چشم، fNIRS، tDCS، سیستم­ ثبت الکتروفیزیولوژی، سیستم تحریک سلول ­های عصبی، سیستم تحریک مغناطیسی، نوروفیدبک، بیوفیدبک، حقیقت مجازی برای جوندگان، سیستم تحریک بویایی و موارد شناختی دیگر مرتفع خواهد شد.
متقاضیان جهت شرکت در این فراخوان لازم است چشم­ انداز دو ساله استفاده از تجهیزات، مختصری از فعالیت ­های شناختی انجام شده در این مراکز و هم نامه تقبل حداقل نیمی از هزینه ­های در ارتباط با تجهیز مورد نظر توسط مرکز متقاضی را به منظور برخورداری از حمایت ۵۰ درصدی تهیه و تأمین تجهیزات به صورت شفاف عرضه کنند.
منبع:

1401/08/20
14:10:54
0.0 از 5
500
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود