دبیر جایزه مطرح كرد

فرهنگ سازی موضوع لجستیک با برگزاری جایزه ملی تعالی لجستیک و زنجیره تامین

فرهنگ سازی موضوع لجستیک با برگزاری جایزه ملی تعالی لجستیک و زنجیره تامین

بی دانلود: به گزارش بی دانلود، دبیر جایزه ملی تعالی لجستیک و زنجیره تامین اظهار داشت: در درجه اول فرهنگ سازی و توجه به مقوله مهم و موثر لجستیک در بنگاه های اقتصادی در سطح کلان کشور هدف از برگزاری این رویداد است.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر بهروز کریمی امروز در مراسم افتتاحیه همایش پایانی سومین دوره جایزه ملی تعالی لجستیک و زنجیره تامین که در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، اضافه کرد: ما معتقدیم برگزاری این رویداد می تواند بستری را برای شناساندن و تقویت نقاط قوت بنگاه ها و شناسایی نقاط احتمالی که نیاز به توجه بیشتر دارند، فراهم آورد.

وی با تاکید براینکه این رویداد در امتداد افزایش راندمان بنگاه ها است، اظهار داشت: یکی از نقاط ضعف بخش های اقتصادی ما بحث های لجستیکی و مدیریت زنجیره تامین است که سالانه هزینه زیادی را به بنگاه ها و بخش کلان کشور تحمیل می کند.

کریمی اشاره کرد: ضروریست که بتوانیم بهتر و بهینه عملکردهای لجستیکی را دنبال نماییم که این مساله اساسا تاثیر به سزایی در بخش های اقتصادی کشور ما خواهد داشت.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دبیر این جایزه اشاره کرد: هرچه بیشتر این مساله را مورد توجه قرار دهیم، می توانیم بستری را برای کارهای باارزش بنگاه های اقتصادی فراهم نماییم.

وی درباب این جایزه اظهار داشت: در اوایل سال ۹۷ با تشکیل تیم تحقیقاتی در مورد تعالی جایزه کارمان را شروع کردیم و یک تا دو سال تمامی مدلهای مشابه را مورد بررسی قرار دادیم تا این که در سال ۹۸ نخستین دوره جایزه ملی را برگزار کردیم.

کریمی با تأکید بر این که برای برگزاری این رویداد تفاهم نامه ای با وزارت صنعت، معدن و تجارت منعقد کردیم، اظهار داشت: بدین جهت وظیفه برگزاری این جایزه در امتداد اهداف وزارت صمت بر عهده ما بود.

بگفته دبیر جایزه، امسال در برگزاری سومین دوره جایزه، تاییدیه از سامان ملی راندمان ایران را دریافت کردیم، برای اینکه این سازمان وظیفه ارتباط بخشی به جوایز ملی را دارد.

منبع:

1401/08/26
12:32:57
0.0 از 5
519
تگهای خبر: دانشگاه , هزینه , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود