نخستین مرکز رشد مشترک با روسیه در دانشگاه شهید بهشتی

نخستین مرکز رشد مشترک با روسیه در دانشگاه شهید بهشتی

بی دانلود: به گزارش بی دانلود، رئیس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اینکه این دانشگاه برنامه های مهمی را در دستور کار خود قرار داده است، اظهار داشت: ما نخستین مجموعه ای هستیم که مرکز رشد مشترک با روسیه داریم.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، سید محمودرضا آقامیری امروز در بیست و سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران، فناوران و نوآوران برگزیده کشور که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، اظهار داشت: دانشگاه شهید بهشتی با سه پردیس نزدیک به ۲۰۰ هکتار درحال فعالیت است و امروز در صحنه افتخارآفرینی در کشور حضور دارد.
رئیس دانشگاه شهید بهشتی ضمن اشاره به تعداد دانشکده ها و پژوهشگاه های دانشگاه شهید بهشتی، افزود: دانشگاه شهید بهشتی ۱۹ دانشکده و ۹ پژوهشکده دارد.
وی ادامه داد: در تلاشیم در کنار هر دانشکده یک پژوهشکده داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات کشور را حل نماییم.
آقامیری ضمن اشاره به تعداد مقاله های نمایه شده در اسکوپوس، اظهار داشت: امروز در این مراسم ۲۰ نفر از اساتید یک درصد برتر و دو درصد برتر دنیا را در جمع خود داریم. ۱۷۰۰ مقاله نمایه شده در اسکوپوس و همچین ۱۶۸ کتاب انتشار یافته است.
رئیس دانشگاه شهید بهشتی افزود: دانشگاه شهید بهشتی برنامه های مهمی را در دستور کار خود قرار داده است. ما نخستین مجموعه ای هستیم که مرکز رشد مشترک با روسیه داریم.
وی ضمن اشاره به ارتباط دانشگاه با صنعت، اظهار نمود: در تلاشیم که به سمت صنعت حرکت نماییم و به همین دلیل، بخش عمده ای از فعالیت ها را به سمت حل مساله سوق دادیم. خوشبختانه سال جاری فعالیتهای پژوهشی مورد توجه قرار گرفت.
منبع:

1401/09/25
12:02:31
0.0 از 5
602
تگهای خبر: اساتید , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود