بازار بزرگ صنعت پتروشیمی به روی دانش بنیان ها گشوده می شود

بازار بزرگ صنعت پتروشیمی به روی دانش بنیان ها گشوده می شود

بی دانلود: بی دانلود: نخستین همایش پتروفن ویژه هفته پژوهش و فناوری با نگاهی نوین در پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان، 27 تا 29 آذرماه سال 1401 انجام می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در این همایش سه روزه، شرکت های دانش بنیان و شرکت های تابعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس درباره ی محورها و مطالبی چون توسعه سبد محصولات، دانش فنی، بومی سازی مواد شیمیایی و کاتالیست ها، ساخت تجهیزات دوار، ساخت تجهیزات ثابت و ابزار دقیق، پوشش های نوین و بهبود و تحول در پروسه به بحث و تبادل نظر می پردازند.

در این رویداد که با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار می شود، نیازهای فناورانه شرکت های تابعه این گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با حضور شرکت های دانش بنیان و فناور ارائه می شود.

شرکت های دانش بنیان می توانند برای افزایش سهم خود در این صنعت مهم کشور با ارائه برخی خدمات و محصولات مورد نیاز، کنسرسیوم تشکیل دهند و بصورت مشترک همکاری کنند. در این رویداد بیش از ۸۰ نیاز فناورانه هلدینگ خلیج فارس در هفت رسته معرفی می شود و زمینه مناسبی برای تعاملات فراهم خواهد شد. هدف از این کار، استفاده از توانمندی های داخلی و ظرفیت های شرکت های دانش بنیان در توسعه و تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی است.

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، مراسم افتتاحیه اولین همایش پتروفن با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و برخی از نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس، مدیران ارشد، معاونین پژوهش و فناوری دانشگاه ها، رؤسای پارک های علم و فناوری و مدیران و کارشناسان شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار می گردد.1401/09/26
08:41:00
0.0 از 5
562
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود