سرپرست مركز پژوهش های دانشجویان دانشگاه علوم پزشكی تهران:

به دنبال ایجاد فضای استارت آپی برای دانشجویان علوم پزشکی هستیم

به دنبال ایجاد فضای استارت آپی برای دانشجویان علوم پزشکی هستیم

به گزارش بی دانلود، سرپرست مرکز پژوهش های دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران، فناوری را حلقه گم شده و مغفول این مرکز دانست و اظهار داشت: متاسفانه تا کنون در زمینه فناوری کار زیادی صورت نگرفته است. در بحث فناوری چند گزینه درحال پیگیری است. یکی از مواردی که به دنبال آن هستیم، رتبه بندی ها در فناوری و ایجاد فضای استارت آپی برای دانشجویان است.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر بهادر مکی آبادی در بیست و هشتمین سالگرد تاسیس مرکز پژوهش های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران و مجمع عمومی این مرکز، ضمن قدردانی از اساتید و دانشجویانی که در دانشکده ها و گروههای پژوهشی فعالیت دارند، اظهار داشت: این مجمع بعد از چند سال وقفه به علت پاندمی کرونا، باردیگر با حمایت مسؤلان برگزار شد و امیدوارم این احیا با قدرت بیشتر بتواند رضایت خاطر دانشجویان را در بر داشته باشد.
وی فعالیت در مرکز پژوهشها را تجربه ای ناب برای دانشجویان دانست و اضافه کرد: دانشجویان در این زمان برای پژوهش و فعالیتهای اجرایی، تلاش و برنامه ریزی می کنند. فعالیتهای آنها می تواند تجربه خوبی برای آینده باشد و فرصت های کاری و شغلی زیادی را برای آنها ایجاد نماید. در این مرکز استعدادهای زیادی متبلور شده و افراد مدیری توانستند از این مرکز به شهرهای خود بازگشته و مدیریت مجموعه را بر عهده بگیرند.
مکی آبادی، ساختار کلی مجموعه "مراد" را شامل دو مرکز رشد استعدادهای درخشان و مرکز پژوهش های علمی دانشجویان خواند و خاطرنشان کرد: همه دانشجویان می توانند در مرکز پژوهشها فعالیت داشته باشند و افراد رتبه دار، المپیادی و نخبه هم با ورود به مرکز استعدادهای درخشان می توانند در زمینه منتورینگ، ارشد بدون آزمون، تحصیل همزمان و امکانات بنیاد ملی نخبگان فعالیت کنند.1401/11/12
09:01:51
0.0 از 5
529
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
beedownload بی دانلود