برگزاری دوره مهارت آموزی حکمرانی حوزه های فناورانه

برگزاری دوره مهارت آموزی حکمرانی حوزه های فناورانه

بی دانلود: به گزارش بی دانلود، دوره آموزشی مهارت افزایی در زمینه حکمرانی حوزه های انرژی و محیط زیست از جانب معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار می گردد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دوره آموزشی مهارت افزایی با عنوان "تجربه نگاری حکمرانی" توسط هسته تجربه نگاری حکمرانی (هسته مشترک مرکز رشد و خانه خلاق و نوآوری پژوهشگاه و مرکز پژوهش های مجلس) و با همکاری اندیشکده راهبری طلوع تمدن و با حمایت ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری به صورت حضوری برگزار می گردد.
طی آن دانش پذیران ضمن آشنایی با اصول حکمرانی، مبانی مدیریت حوزه تخصصی مورد نظر را مورد بررسی قرار داده و به مطالعه چالش ها و فرصت های پیش روی حکمرانان و همینطور مطالعه تطبیقی حکمرانی در عرصه بین الملل می پردازند.
این دوره های مهارت افزایی شامل حکمرانی محیط زیست، حکمرانی انرژی، حکمرانی کشاورزی و منابع طبیعی، حکمرانی علم، فناوری و نوآوری و حکمرانی اقتصادی می شود.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، برگزارکنندگان دوره های مهارت افزایی «تجربه نگاری حکمرانی» به دنبال تربیت نیروهای جوان و نخبه ای هستند که بتوانند در کنار مدیران و حکمرانان کشور، به کارآمدی و اثرگذاری بیشتر آنها در انجام امور محوله با استفاده از تجربیات موفق و یافتن دلایل شکست و ناکامی ها در پروژه ها و طرح های ناموفق مدیران پیشین کمک کنند.
این دوره آموزشی روز ۱۶ بهمن ماه جاری برگزار می گردد.1401/11/16
18:12:22
0.0 از 5
519
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود