تبادل آخرین یافته های علوم شناختی در روز 25 بهمن

تبادل آخرین یافته های علوم شناختی در روز 25 بهمن

به گزارش بی دانلود، همزمان با برگزاری یازدهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، نهمین دوره جایزه مغز و شناخت اهوازی برگزار می گردد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، به منظور توسعه فعالیتهای پژوهشی، آشنایی با دستاوردهای علمی و گسترش تعامل و همکاری میان پژوهشگران علوم اعصاب پایه و بالینی و در جهت بهبود سلامت افراد جامعه، یازدهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی اواخر بهمن ماه جاری در تهران برگزار می گردد.
این رویداد ملی فرصتی برای شناخت بیشتر در زمینه علوم اعصاب و کوشش برای تبادل نظر و اطلاعات میان محققان، اساتید، دانشمندان علوم اعصاب، متخصصان علوم پایه و بالینی، دانشجویان و پژوهشگران علوم اعصاب جهت تسهیل انتقال دانش و تبادل اطلاعات و یافته های علمی و تخصصی بین آنها را فراهم می آورد.
دکتر" محمدرضا شالبافان" دبیر علمی بخش بالینی این کنگره اظهار داشت: در این رویداد ملی محققان، صاحبنظران، متخصصان، پژوهشگران و دانشجویان علوم اعصاب آخرین فعالیتهای تحقیقاتی و دستآوردهای علمی و پژوهشی خویش را در جهت بهبود سلامت افراد جامعه و پیشبرد این حیطه جذاب علمی در مرزهای دانش به اشتراک می گذارند.
وی ادامه داد: یازدهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی به همت انجمن علوم اعصاب ایران، دانشگاه علوم پزشکی ایران و شماری دیگر از مراکز علمی و تخصصی به مدت دو روز از ۲۵ بهمن ماه جاری در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد.
دبیر علمی این کنگره با اشاره به اینکه در این کنگره تعدادی از اساتید و محققان حوزه علوم اعصاب پایه و بالینی از کشورهای آمریکای شمالی، اروپا و آسیا به صورت آنلاین بعنوان سخنران هم شرکت دارند، اضافه کرد: ۵۰۰ مقاله از جانب محققان، اساتید و صاحبنظران به کنگره ارسال شده است که بعد از ارزیابی های انجام شده، بیشتر از ۱۰۰ مقاله به صورت شفاهی و بیشتر از ۳۰۰ مقاله هم در چارچوب پوستر عرضه می شود.
به نقل از روابط عمومی ستاد علوم شناختی معاونت علمی ریاست جمهوری، همزمان با این کنگره، نهمین دوره جایزه مغز و شناخت اهوازی (ویژه پژوهشگران جوان) و جوایز ویژه انجمن علوم اعصاب ایران هم برگزار می گردد. انجمن علوم اعصاب ایران با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، سالیانه از برخی از پژوهشگران جوان حوزه های علوم اعصاب با اهدای جوایز اهوازی تقدیر می نماید.
این جایزه که به یاد "علی ابن عباس مسعودی" پزشک بزرگ ایرانی قرن چهارم هجری به نام جایزه «اهوازی» نامگذاری شده است، به برخی از پژوهشگران جوان و عرضه دهندگان مقالات اختصاص خواهد یافت.
منبع:

1401/11/19
12:17:48
0.0 از 5
515
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود