معرفی برنامه های توسعه صنعتی نانو در رویداد تریبون نانو

معرفی برنامه های توسعه صنعتی نانو در رویداد تریبون نانو

به گزارش بی دانلود، ستاد نانو با برگزاری رویداد ˮتریبون نانو و صنعت ۱۴۰۱ˮ در هفته دوم اسفندماه مبادرت به معرفی محصولات، تجهیزات و دستاوردهای شرکتهای فناور نانو و دانش بنیان در صنایع مختلف و معرفی برنامه های توسعه صنعتی خواهد نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا به نقل از ستاد نانو، در جهت ترویج صنعتی فناوری نانو، رویداد "تریبون نانو و صنعت ۱۴۰۱" با هدف معرفی دستاوردها و توانمندی های دانش بنیان فناوری نانو ایران در حوزه های مختلف صنعتی به شرکت ها، سازمان ها، جامعه صنعتی کشور و با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و پایگاه های صادرات محصولات دانش بنیان با رویکرد تجاری و صنعتی در هفته دوم اسفندماه سالجاری برگزار می گردد.
این رویداد از روز ۶ تا ۱۳ اسفند ماه جاری با عرضه بیشتر از ۸۰ تن از مدیران، کارشناسان، پژوهشگران و نانوفناوران در حوزه های مختلف صنعتی کشور، به صورت مجموعه وبینارهای برخط (آنلاین) برگزار می شود.
معرفی محصولات، تجهیزات و دستاوردهای شرکتهای فناور نانو و دانش بنیان در صنایع مختلف، معرفی برنامه های توسعه صنعتی، سیاست ها و الگوهای حمایتی ستاد فناوری نانو، تبیین فرصت های اقتصادی و تجاری و کاربردهای صنعتی فناوری نانو و عرضه راه حلهای نانو فناورانه و صنعتی برای صنایع کشور، تبیین چالش ها و نیازهای صنعتی و پژوهشی مورد نیاز برای حل مشکلات شرکت ها، سازمان ها و صنایع داخلی و خارجی و ایجاد بستر ارتباطی و تبادل دانش و فناوری بین جامعه پژوهشی، مدیریتی و نانوفناوران با جامعه صنعتی کشور از اهداف این رویداد به حساب می آید.
در این رویداد در حوزه های تخصصی چون خودرو و حمل و نقل، صنایع ساخت و ساز، کامپوزیت، رنگ و رزین، ماشین آلات پیشرفته، مواد و انرژی، بحث و تبادل نظر خواهد شد.1401/12/02
09:13:22
0.0 از 5
505
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود