وزیر بهداشت در سال مهار تورم و رشد تولید اعلام كرد

صدور مجوز تولید دارو و تجهیزات پزشکی سرعت می گیرد

صدور مجوز تولید دارو و تجهیزات پزشکی سرعت می گیرد

به گزارش بی دانلود، وزیر بهداشت در بازدید از پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اظهار داشت: روند صدور مجوزهای تولید دارو، تجهیزات پزشکی و مواد غذایی در سال «مهار تورم و رشد تولید» سرعت می گیرد و زمانی بمراتب کوتاهتر را به خود اختصاص می دهد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه بازدید از پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اظهار داشت: بنابر تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص ضرورت توجه به تولیدات داخلی و تامین نیازهای کشور با بهره بردن از ظرفیت های نیروی انسانی متخصص، دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشکده های اطراف آن می توانند به قطب شمال شرق کشور در عرصه تولید دارو تبدیل شوند.
وی با اعلان اینکه برای اعطای مجوزهای لازم به شرکت های دانش بنیان باید زیرساخت های لازم و تفویض اختیار به دانشگاه ها فراهم گردد، اشاره کرد: در همین راستا، پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد می تواند برای تامین نیازهای دارویی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز در شمال شرق کشور نقش آفرینی برجسته ای داشته باشد.
به نقل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر بهداشت اشاره کرد: استان خراسان رضوی از نظر تولید مواد غذایی جایگاه مطلوبی در کشور دارد و در حوزه آزمایش ها و کنترل مواد غذایی هم در این دانشگاه اقدامات مناسبی انجام شده است.1402/01/06
14:12:21
0.0 از 5
437
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود