تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره علمی – فرهنگی فیلسوف فرهنگ

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره علمی – فرهنگی فیلسوف فرهنگ

بی دانلود: بی دانلود: دبیرخانه نکوداشت مفاخر ایران اسلامی باتوجه به استقبال مخاطبان و علاقمندان از جشنواره علمی - فرهنگی ˮفیلسوف فرهنگˮ، از تمدید مهلت ارسال آثار تا 30 اردیبهشت ماه 1402 آگاهی داد.به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، چهارمین جشنواره سراسری نکوداشت مفاخر ایران اسلامی با عنوان "فیلسوف فرهنگ" به نکوداشت حکیم ابونصر فارابی اختصاص داده شده است.

برنامه های نکوداشت در دو بخش استانی و ملی برنامه ریزی شده است. بخش استانی توسط معاونت فرهنگی واحدهای جهاد دانشگاهی در قالب هایی مانند دیدار با پژوهشگران و نویسندگان برجسته در زمینه آثار و زندگی فارابی، برگزاری مراسم بزرگداشت با حضور اساتید، پژوهشگران و فعالان علمی و فرهنگی در حوزه بررسی آثار، مکتب و زندگی فارابی و نشست تخصصی معرفی و بررسی آثار درحال برگزاری است.

بخش ملی طرح نکوداشت فارابی نیز در قالب جشنواره علمی – فرهنگی با عنوان "فیلسوف فرهنگ" در بخش های مقاله نویسی، طراحی اینفوگرافیک، نماهنگ، ساخت موشن گرافیک و داستان کوتاه انجام خواهد شد. شرکت کنندگان می توانند آثار خودرا در ۱۱ محور اندیشه سیاسی فارابی، زندگی نامه و حیات فارابی، دین و سیاست از دید فارابی، ماهیت مدینه فاضله در اندیشه فارابی، اندیشه اجتماعی فارابی، جایگاه عدالت در مدینه فاضله فارابی، جایگاه اخلاق در مدینه فاضله فارابی، موسیقی و فارابی، تعلیم و تربیت در اندیشه فارابی، جایگاه تعلیم و تربیت در مدینه فاضله فارابی و تقابل فرهنگ ها در اندیشه فارابی به دبیرخانه نکوداشت مفاخر ارسال کنند.

در بخش علمی جشنواره اساتید، دانشجویان و علاقه مندان می توانند مقاله های خودرا در یکی از محورهای اعلام شده، به دبیرخانه ارسال کنند. مقاله های برگزیده ضمن تقدیر و اعطای گواهی ارائه مقاله، در کتاب مجموعه مقاله های انتشار یافته و در پایگاه اینترنتی سیویلیکا (مجموعه مقاله های کنفرانس های کشور) نمایه می شوند.

در بخش فرهنگی و هنری جشنواره، تنها دانشجویان قادر به شرکت هستند و به سه نفر از برگزیدگان هر یک از بخش های جشنواره جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت. همین طور بمنظور غنای بیشتر آثار ارسالی، محتوای آموزشی توسط دبیرخانه این طرح تهیه شده و در سایت www.roytab.ir قرار گرفته است که شرکت کنندگان می توانند پیش از ارسال آثار خود از این محتوا استفاده نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، در اختتامیه این طرح، نویسندگان مقاله های برگزیده به ارائه خلاصه از مقاله خود خواهند پرداخت و نمایشگاهی از آثار دریافتی در بخش های مختلف این رویداد برپا خواهد شد. علاقه مندان به شرکت در جشنواره می توانند جهت دریافت و مطالعه بخشنامه جشنواره، ثبت نام و ارسال آثار خود به آدرس www.roytab.ir/Farabi مراجعه نمایند. ارسال آثار فقط از همین طریق قابل انجام خواهد بود.منبع:

1402/01/28
12:09:25
0.0 از 5
521
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود