دانش بنیان های اثرگذار در رفع چالش های آبی کشور حمایت می شوند

دانش بنیان های اثرگذار در رفع چالش های آبی کشور حمایت می شوند

بی دانلود: به گزارش بی دانلود، سرپرست ستاد آب اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در بازدید از پارک علم و فناوری قزوین بر پشتیبانی از محصولات و فناوری های تولیدشده در کشور برای رفع چالش های آبی کشور تاکید نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، محمد همت بعد از بازدید از پارک علم و فناوری قزوین و دستاوردهای دانش بنیان ها با جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین، داراب بیرانوندی مدیرعامل آبفای استان قزوین و فناوران حوزه آب و محیط زیست این پارک دیدار و گفتگو کرد.
همت در این دیدار بعد از شنیدن دیدگاه ها و مسائل پیش روی حوزه آب استان قزوین، اظهار داشت: پیشرفت ها، دستاوردها و توان مجموعه های دانش بنیان و فناور استان قزوین، تحسین برانگیز و قابل توجه است.
ایشان در ادامه با تبیین رویکردها و برنامه های معاونت علمی در زمینه راهبری و پشتیبانی از مجموعه های فناور و توسعه دانش و فناوری های راهبردی، بیان نمود: جایگاه تکنولوژی های جدید در حل مسائل آبی کشور بسیار ویژه و مهم می باشد.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، در انتها این نشست مقرر شد برخی از مجموعه ها با کمک معاونت علمی، محصولات و دستاوردهای خویش را به کارگروه های تخصصی ستاد آب اقلیم و محیط زیست ارائه نمایند تا در صورت داشتن شرایط لازم، مورد حمایت ستاد قرار بگیرند.1402/01/29
10:52:39
0.0 از 5
540
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود