بازار حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی با ایده ها و محصولات دانش بنیانی رونق می گیرد

بازار حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی با ایده ها و محصولات دانش بنیانی رونق می گیرد

بی دانلود: ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی بدنبال تامین نیازهای کشور در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی با کمک توانمندی های فنی و ایده های نوین شرکت های دانش بنیان و فناور است.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا و به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی به همین دلیل فراخوانی منتشر نموده است تا این شرکتها با ورود به این حوزه و شناخت اولویت های مدنظر؛ مبادرت به تولید محصول یا ارائه خدمات کنند تا از محصولات آنها حمایت شود. اولویت های حمایتی شامل «تجهیزات آزمایشگاهی تشخیصی پیشرفته»، «تجهیزات پزشکی پیشرفته»، «مواد اولیه پیشرفته و پرمصرف»، «دستگاه ها و لوازم عمومی پزشکی» و «فناوری های نوین حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی» می شود.
در این فراخوان تاکید گردیده است که از طرح های پیشنهادی شرکت های دانش بنیان و فناور برای تولید بار اول و تجاری سازی و توسعه بازار محصولات حمایت خواهد شد.
«عمق دهی دانشی در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی»، «برخورداری از TRL و MRL قابل قبول»، «برخورداری از زیرساخت تولیدی یا امکان همکاری با شرکت های تولیدی حاضر در بازار» و «برخورداری از بازار صادراتی» همچون فاکتورهای انتخاب طرح های پیشنهادی است.
شرکت های دانش بنیان و فناور و صاحبان ایده برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنند.1402/02/01
17:12:51
0.0 از 5
412
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود