6 کارگاه آموزشی برای تنوع بخشی به نظام تأمین مالی نوآوری

6 کارگاه آموزشی برای تنوع بخشی به نظام تأمین مالی نوآوری

بی دانلود: بی دانلود: در اولین رویداد بین المللی تامین مالی نوآوری و فناوری(فینوتکس) ۶ کارگاه آموزشی با هدف توسعه نظام تامین مالی نوآوری در کشور برگزار می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با برگزاری اولین دوره فینوتکس تلاش دارد فضایی امن و تسهیل گر برای تمامی فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری همچون «سرمایه گذاران»، «سرمایه پذیران» و دیگر بازیگران این زیست بوم فراهم آورد تا بتوانند برای توسعه کسب و کار خود بهترین مسیر و راهکار را دنبال کنند.
در واقع برگزاری رویداد بین المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری(فینوتکس) نقطه شروع هم افزایی و برقراری تعاملات میان مجموعه های اثرگذار در زمینه تأمین مالی شرکتهای دانش بنیان و فناور خواهد بود. این رویداد محفلی برای جمع شدن بازیگران این حوزه زیر یک سقف با هدف توسعه و تعالی کشور، توسعه زیست بوم دانش بنیان و اقتصاد دانش بنیان و در نهایت شکوفایی اقتصاد کشور است.
بر همین مبنا برنامه های جانبی گوناگونی در این رویداد برای مشارکت کنندگان در نظر گرفته شده است که برگزاری ۶ کارگاه آموزشی با حضور اساتید و افراد باتجربه در زمینه تأمین مالی نوآوری یکی از آنها است. ۶ کارگاه با عناوینی چون «روش های تأمین مالی نوآوری و سرمایه گذاری»، «تحول دیجیتال در صنعت مالی»، «ظرفیت بازار سرمایه برای شرکتهای دانش بنیان»، «فرایند صادرات محصولات و خدمات فناورانه/ دانش بنیان»، «حمایت های مالی پارک های علم و فناوری از شرکتهای فناور و نوآور» و «معرفی روش های ارزش گذاری و اعتبارسنجی در شرکتهای دانش بنیان و فناور» که میزبان علاقه مندان به این حوزه خواهد بود.
این رویداد همزمان با اینوتکس روزهای ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ در پارک فناوری پردیس برگزار می شود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به این آدرس رجوع کنند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، رویداد بین المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری (فینوتکس) با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار می گردد.
منبع:

1402/02/14
15:11:57
0.0 از 5
444
تگهای خبر: آموزش , اساتید , ثبت نام , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود