ارائه نیازهای نوآورانه برای نظام قانونگذاری در نمایشگاه اینوتکس

ارائه نیازهای نوآورانه برای نظام قانونگذاری در نمایشگاه اینوتکس

بی دانلود: برای اولین بار نیازهای نوآورانه برای نظام قانونگذاری و کارکرد نظارتی مجلس در نمایشگاه اینوتکس ارائه می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، این نخستین رویدادی است که نیازهای نوآوران برای قوه مقننه را در امتداد هوشمندسازی، کارآمدسازی، مردمی سازی و شفاف سازی نظام قانونگذاری (مجلس شورای اسلامی) ارائه می کند.
رویداد ارائه نیازهای فناورانه (Reverse Pitch) هر سال به عنوان قسمتی از نمایشگاه اینوتکس انجام می شود. هدف این رویداد نوآورانه توسعه همکاریهای تجاری و فناوری بین تولیدکنندگان، صنایع و سازمان های بزرگ؛ شرکت های دانش بنیان، فناور و استارتاپ و متخصصین دانشگاهی در زمینه های ارائه شده است.
در رویداد حاضر شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و فناوران فعال در زمینه نیازهای نوآورانه برای نظام قانونگذاری و کارکرد نظارتی مجلس در کنار شبکه فن بازار ملی، مرکز پژوهش های مجلس و مرکز نوآوری قوه مقننه حضور خواهند داشت و ضمن معرفی شرکت و سوابق خود امکان مذاکره مستقیم تجاری با این نهاد را خواهند یافت.
مرکز نوآوری قوه مقننه در امتداد رسالت خود جهت توسعه نوآوری های پارلمانی و نوآوری در بخش عمومی بر آنست تا با حضور در رویدادهای نیازمحور اینوتکس جهت رفع برخی نیازهای قوه مقننه از ظرفیت زیست بوم نوآوری و اندیشه ورزی استفاده نماید.
در این جهت در اولین روز از نمایشگاه اینوتکس از عموم افراد و شرکت های فعال و علاقمند در زمینه حکمرانی، حوزه نوآوری در بخش عمومی و نوآوری های پارلمانی دعوت شده تا در این رویداد با محوریت ۴ نیاز عنوان شده شامل«اثرسنجی و ارزشیابی مردمی قوانین»، «هوشمندسازی ارتباطات مردمی»، «ایجاد رابطه ای پایدار و اثربخش بین مرکز پژوهش های مجلس و زیست بوم نوآوری و اندیشه ورزی»، «نظارت مردمی (نخبگان، ذینفعان و عموم) بر اجرای قوانین» شرکت نمایند.
در این رویداد امکان پرسش و پاسخ و بعد از آن جلسات B to G برای شرکتها جهت انعقاد تفاهم نامه برقرار است.
در این رویداد مجلس شورای اسلامی با چهار نیاز و مسئله شامل«اثرسنجی و ارزشیابی مردمی قوانین»، «هوشمندسازی ارتباطات مردمی»، «ایجاد رابطه ای پایدار و اثربخش بین مرکز پژوهش های مجلس و زیست بوم نوآوری و اندیشه ورزی» و «نظارت مردمی (نخبگان، ذینفعان و عموم) بر اجرای قوانین» حضور خواهد داشت.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، علاقه مندان جهت حضور در رویداد ارائه نیازهای فناورانه برای نظام قانونگذاری که روز سه شنبه از ساعت ۱۱: ۳۰ الی ۱۳ برگزار می شود؛ می توانند بوسیله این آدرس ثبت نام کنند.
1402/02/15
12:45:34
0.0 از 5
408
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
beedownload بی دانلود