نمایش توانمندی های کشور در زمینه علوم شناختی

نمایش توانمندی های کشور در زمینه علوم شناختی

بی دانلود: پاویون ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری همزمان با دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی اینوتکس راه اندازی.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، این پاویون با هدف توسعه و گسترش فعالیت ها درعرصه تولید و ساخت ابزارها و دستگاه های فناورانه در زمینه های شناختی و کمک به رونق کسب وکارها و تجاری سازی محصولات، برپا خواهد شد.
توانمندسازی کارآفرینان بوسیله ارائه موفقیت ها و دستاوردها، حمایت برای تامین منابع مالی، ارائه راهکارهای مناسب برای ورود به بازار، همکاری و مشارکت بین شرکت های فناور و استارتاپ ها و گفت و گو و شبکه سازی بین فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری از اهداف برگزاری پاویون محصولات شناختی در این نمایشگاه بین المللی است.
ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در این نمایشگاه در قالب پاویونی با حضور فعالان اکوسیستم و نهادهای تامین مالی شناختی شامل شتابدهنده ها، مراکز نوآوری و صندوق های پژوهش و فناوری حضور خواهد داشت.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، تمامی مراکز و شرکت های دانش بنیان و استارتاپی، دست اندرکاران و فعالان حوزه های تولید و ساخت محصولات و ابزارهای شناختی می توانند برای دریافت حمایت و مشاوره بمنظور توانمندسازی و ارتقای محصولات از پاویون اختصاصی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی بازدید کنند.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۳ از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.
منبع:

1402/02/18
15:06:36
0.0 از 5
496
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود