هم افزایی بزرگ اکوسیستم نوآوری در زیر سقف پارک فناوری پردیس

هم افزایی بزرگ اکوسیستم نوآوری در زیر سقف پارک فناوری پردیس

بی دانلود: به گزارش بی دانلود، دبیر نمایشگاه اینوتکس با اعلان اینکه اینوتکس تنها یک نمایشگاه نیست، اظهار داشت: در این رویداد بدنبال هم افزایی با نوآوران هستیم.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر سجاد عباسی فشمی امروز در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس، توسعه نوآوری را نیازمند تمرین دانست و اظهار داشت: در اینوتکس ادعا نمی شود که مقرر است دنیا را تغییر دهد، ولی تلاش می شود با افرادی که کلیشه ها را تغییر می دهند، هم افزایی بوجود آورد.
وی با اشاره به ایجاد اکوسیستم استارت آپی کشور در سال ۹۰، افزود: هر چند این اکوسیستم دیرتر از کشورهای همسایه بوجود آمد، ولی این اکوسیستم در کشور رشد خوبی داشته است، ضمن آنکه با ایجاد زیر ساخت های قانونی و انتقال فناوری، روند رشد این اکوسیستم، روند صعودی دارد.
دبیر دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس با اشاره به حضور بازیگران این اکوسیستم در رویدادهای اینوتکس، اشاره کرد: در سالهای اولیه برگزاری این رویداد بیشتر شرکت های خارجی بمنظور انتقال فناوری حضور داشتند و پس از دوره های سوم و چهارم، استارت آپ های ایرانی با هدف تبادل فناوری در این رویداد مشارکت داشتند.
فشمی افزود: از سال ۲۰۱۸، اکوسیستم نوآوری کشور زیر یک سقف حضور بهم رساندند و در دوازدهمین دوره این رویداد ۴۵۰ مشارکت کننده از شرکت های دانش بنیان، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و سایر بازیگران این اکوسیستم حضور دارند.
وی با تأکید بر این که اینوتکس تنها یک نمایشگاه نیست، یادآور شد، در همین استیج افتتاحیه، درباب موضوعات عمومی حوزه های دانش بنیان و کسب وکارها بحث و تبادل نظر می شود.
بگفته وی در بخش ایستگاه آینده فناوری درباره ی آینده فناوری ها، در بخش فروم حکمرانی درباب قوانین حوزه کسب وکار و در بخش ارائه نیازها، تقاضاهای فناور محور عرضه می شود.
منبع:

1402/02/20
08:27:32
0.0 از 5
425
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود