پاویون ایران در نمایشگاه بین المللی آب، برق و انرژی دبی

پاویون ایران در نمایشگاه بین المللی آب، برق و انرژی دبی

بی دانلود: معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برای حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه آب، برق و انرژی امارات همکاری و مشارکت می کند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، نمایشگاه بین المللی انرژی امارات متحده عربی بیش از چندین دهه است که فعال و همیشه درحال توسعه است. بازار دبی باتوجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد، همیشه بازار بسیار خوبی برای تولیدکنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول است و این امر کمک به سزایی به ارتقای سطح کیفی نمایشگاه آب، برق و انرژی امارات کرده است.
از طرف دیگر کشور امارات از نظر جغرافیا دارای همسایگان زیادی است که درحال مراودات اقتصادی هستند و خیلی از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرارداد و جلسات به نمایشگاه بین المللی انرژی دبی مراجعه می کنند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، ایران نیز به عنوان یکی از همسایگان کشور امارات متحده عربی این فرصت را غنیمت شمرده تا با همکاری با شرکت های دانش بنیان در این حوزه حضوری فعال داشته باشد. به همین دلیل معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری نیز به عنوان متولی حوزه کارهای دانش محور در همکاری با یکی از شرکتها یک هیات علمی و تجاری را به این رویداد اعزام خواهدنمود تا با حضور در پاویون جمهوری اسلامی ایران، گوشه ای از دستاوردهای ایران را در این زمینه به نمایش بگذارند.
همین طور تلاش می شود تا در این رویداد که از تاریخ ۲۴ الی ۲۶ مهرماه برگزار می شود، از تجربیات سایر کشورها و شر کت های بین المللی در عرصه آب، برق و انرژی استفاده شده تا بتوان مسیر توسعه کارهای دانش بنیان را هموارتر کرد.
نمایشگاه انرژی امارات که با عنوان WETEX در سطح جهان شناخته می شود، نشان دهنده اشتیاق برای پشتیبانی از کوشش های جهانی با هدف افزایش اعتماد به انرژی های تجدیدپذیر و پاک، دستیابی به پایداری در تمام جنبه های زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی و پشتیبانی از استراتژی انرژی پاک ۲۰۵۰ است. اهدافی که بصورت جدی مورد توجه جمهوری اسلامی ایران نیز قرار گرفته و ستادهای گوناگون تشکیل شده در معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در این جهت گام برداشته و برنامه های مختلفی در این رابطه دارند.
منبع:

1402/03/31
09:52:42
0.0 از 5
356
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود