جذب ایده های برتر جشنواره فناوری خلق ایده در پارک استان مرکزی

جذب ایده های برتر جشنواره فناوری خلق ایده در پارک استان مرکزی

به گزارش بی دانلود، رییس پارک علم و فناوری استان مرکزی با اشاره به برگزاری جشنواره خلق ایده در این پارک، اظهار داشت: ایده های برتر این جشنواره بدون داوری مجدد مورد جذب و پذیرش به عنوان هسته مرکز رشد در این پارک قرار می گیرند.


دکتر محمدعلی داستان در گفت وگوبا ایسنا، ارتباط مستمر با دانشگاه ها و انجمن های علمی دانشجویی را به عنوان یکی از راهکارهای مهم برای تسهیل و تسریع خلق ایده و طرح های نوآورانه دانست و اظهار داشت: در این جهت از شروع سال ۱۴۰۲ تا کنون ۳ رویداد با عنوان جشنواره خلق ایده با محوریت خلق ایده و کارگاه های آموزشی در دانشگاه های اراک، صنعتی اراک و فرهنگیان استان مرکزی برگزار شده است.
وی هدف از برگزاری این رویداد را توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری در این استان عنوان نمود و تصریح کرد: ایده های برتر در این جشنواره بدون داوری مجدد مورد جذب و پذیرش به عنوان هسته مرکز رشد پارک علم و فناوری قرار گرفته و همین طور به نفر اول هر رویداد ۵۰ میلیون ریال، نفر دوم ۳۰ میلیون ریال و نفر سوم ۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
داستان، تقویت کارهای فناورانه و نوآورانه دانشگاه ها را از دیگر برنامه های راهبردی این پارک امسال ذکر کرد.
رییس پارک علم و فناوری استان مرکزی، اضافه کرد: هدف ما از برگزاری این رویدادها ایجاد انگیزه و تقویت روحیه فناورانه دانشجویان است که متقاضیان می توانند با شرکت در این رویدادها از حمایت های مالی و معنوی پارک علم و فناوری استان مرکزی بهره مند شوند.
داستان با اشاره به طرح ملی تور فناوری، اضافه کرد: با هدف آشنایی و شناخت فعالیت ها، دستاوردها و توانمندی های فناورانه و نوآورانه شرکت های فناور و دانش بنیان و در امتداد تحقق اهداف رویدادهای خلق ایده دانشگاهی؛ بازدیدهای مختلفی توسط اعضای هیئت علمی و دانشجویان، از پارک علم و فناوری استان مرکزی صورت گرفت.1402/04/04
09:07:18
0.0 از 5
387
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود