از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران صورت می گیرد

پشتیبانی از فعالیت پژوهشگران در مرزهای دانش جهانی

پشتیبانی از فعالیت پژوهشگران در مرزهای دانش جهانی

بی دانلود: صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور از دانشمندان و پژوهشگران برجسته علمی کشور در حوزه حرکت در مرزهای دانش جهانی حمایت می کند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، بن پایه توسعه علمی در حوزه ارائه نظریه و یا بنیان علمی بسیار بدیع و نوظهور و در مرز دانش جهانی را برای کشور فراهم خواهدنمود. باتوجه به حیطه وظایف صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور، بدیهی است در این برنامه حمایت ها تا پذیرش نظریه علمی و انتشار در مجلات برجسته جهانی، ادامه پیدا می کند.
پس در همین راستا همکاری هدفمند، مؤثر و تثبیت شده دانشمند ایرانی با دانشمندان برجسته بین المللی مورد تاکید و حمایت ویژه قرار خواهد داشت. بر همین اساس، پژوهشگران و دانشمندان می توانند بعد از مطالعه دقیق شیوه نامه، فرم تکمیل شده تقاضانامه پشتیبانی از حرکت در مرز دانش جهانی را جهت بررسی در این وبگاه بارگذاری کنند.
بدیهی است امکان یا عدم امکان پشتیبانی از طرح های پیشنهادی، بعد از انجام بررسی های کارشناسی و داوری توسط کارگروه های تخصصی، بوسیله سامانه کایپر به اطلاع پژوهشگران خواهد رسید. میزان حمایت مالی این برنامه برای دو سال و به ازای انتشار مقاله در مجلات برجسته جهانی، ۱۵-۲۰ میلیاردریال خواهد بود.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با طرح ذکر شده، شیوه نامه پشتیبانی از حرکت در مرز دانش جهانی را مطالعه و به این آدرس مراجعه کنند.
منبع:

1402/04/15
15:55:40
0.0 از 5
352
تگهای خبر: محقق
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود