نشست مدیران نفتی و نانویی با محوریت برنامه توسعه درون زا

نشست مدیران نفتی و نانویی با محوریت برنامه توسعه درون زا

به گزارش بی دانلود، با هدف تقویت ظرفیتهای درونی شرکتهای نفتی، نشست مشترکی میان مدیران تحقیق و توسعه شرکتهای صنعت نفت با ستاد نانو برگزار می گردد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، روز پنج شنبه، ۱۵تیرماه، ستاد توسعه فناوری نانو میزبان مدیران تحقیق و توسعه پتروشیمی و پالایشگاه های کشور است تا پیرامون تجمیع نیازهای صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و همینطور شناسایی، رصد، ارزیابی، عارضه یابی و توسعه برنامه های تحقیق و توسعه شرکتهای توانمند کشور با هدف تجاری سازی محصولات فناوری نانو گفتگو شود.
محوریت این نشست، برنامه توسعه درون زا یا رینکست است. این برنامه یکی از برنامه های حمایتی کارگروه صنعت ستاد توسعه فناوری نانو است که تسهیلات مادی و حمایت های معنوی را به صاحبان صنایع عرضه می کند تا ریسک ورود به حوزه نانو به صورت ویژه در فرآیند تحقیق و توسعه برایشان کاهش پیدا کند.
برنامه نشست مدیران بخش تحقیق و توسعه شرکتهای پتروشیمی و پالایشگاهی به قصد تقویت ظرفیتهای درونی این شرکت ها برگزار می گردد تا آنها بتوانند با فرآیند توسعه و تحقیقات، زایش و نوآوری محصولات نانو محور را از درون مجموعه خود شاهد باشند.
به نقل از ستاد نانو، تجمیع فرصت ها و ظرفیت ها و بهره وری از آنها در تعامل با شرکتهای دانش بنیان و فناور، تسهیل در استقرار تولید فناورانه شرکتهای دانش بنیان به منظور تقویت اکوسیستم فناوری نانو با مبحث حوزه انرژی، حمایت و پشتیبانی از طرح ها و موضوعات نانویی شرکتهای فناور از راه ایجاد بستر تجاری سازی و شناسایی بازار مطمئن و پرورش نیروی انسانی متخصص حوزه فناوری نانو و ایجاد ارتباط مستمر با صنایع نفت همچون موضوعات این نشست است.
منبع:

1402/04/16
13:32:33
0.0 از 5
385
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود