دومین دوره اعتبارسنجی کسب وکارهای نوپای نانویی در سال ۱۴۰۲

دومین دوره اعتبارسنجی کسب وکارهای نوپای نانویی در سال ۱۴۰۲

بی دانلود: دومین «دوره اعتبارسنجی کسب وکارهای نوپای نانویی» در سال 1402 با هدف کمک به فناوران برای شناخت هرچه بیشتر مشتریان اولیه و بازار محصول انجام می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، هدف از این دوره آنست که تیم ها فرضیات خودرا درباره ی کسب وکارشان اعتبارسنجی کنند تا در ادامه مسیر خود ریسک شکست و اشتباه را به حداقل ممکن برسانند. همین طور اگر محصول و ارزش پیشنهادی این تیم ها کششی در بازار نداشته باشد، می توانند رویکرد و استراتژی کسب وکار خودرا متناسب با نیاز بازار تغییر دهند.
این دوره با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شده و هزینه شرکت در دوره، توسط ستاد پرداخت می شود.
با اهمیت ترین هدف از برگزاری این دوره، کمک کردن به شرکت کنندگان برای انتخاب یک محصول بر طبق تخصص و فناوری خود و بررسی قابلیت تبدیل کردن آن، به یک کسب وکار با مدل درآمدی تکرارپذیر و مقیاس پذیر است. در آخر دوره، شرکت کنندگان بر طبق فاکتورهای تیم، امکان پذیر بودن توسعه محصول و بازار، بررسی می شوند که در صورت رسیدن به یک مدل کسب وکار اعتبارسنجی شده و تایید در ارزیابی، شرکت کنندگان تایید شده می توانند از حمایت های بلاعوض ستاد توسعه فناوری نانو برای توسعه نمونه اولیه کاربردی از محصول نانویی (پروتوتایپ) تا سقف یک میلیاردریال، بهره گیرند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، دوره آتی بصورت مجازی از مردادماه شروع شده و بین هشت تا ۱۰ هفته ادامه دارد. علاقه مندان، جهت ثبت نام می توانند با ارسال درخواست حضور در دوره به ایمیل accelerator@nano.ir اقدام نمایند، همین طور در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۳۱۰۲۳۱۴ یا ۰۲۱۶۳۱۰۲۳۱۷ (بخش پذیرش و جذب کسب وکارهای نوپای نانویی) تماس بگیرند.
منبع:

1402/04/22
14:26:42
0.0 از 5
323
تگهای خبر: ثبت نام , فناوری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود