قدردانی از 61 دانش آموز برتر در شصت ویکمین سال جایزه البرز

قدردانی از 61 دانش آموز برتر در شصت ویکمین سال جایزه البرز

بی دانلود: شصت و یکمین سال جایزه البرز دانش آموزی به همت «بنیاد فرهنگی البرز» و با همکاری بنیاد ملی نخبگان، سازمان اوقاف و امور خیریه، وزارت آموزش وپرورش و رسانه ملی انجام می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، بنیاد فرهنگی البرز فراخوان شصت و یکمین سال جایزه البرز در بخش دانش آموزی را با هدف قدردانی از دانش آموزان برتر سراسر کشور منتشر نمود.
بر طبق این گزارش، به مناسبت شصت و یکمین سال تأسیس بنیاد فرهنگی البرز، آئین «جایزه البرز ۱۴۰۲ در بخش دانش آموزی» با هدف قدردانی از ۶۱ نفر از دانش آموزان برتر سراسر کشور، طی مراسمی در نیمه آبان ماه سال جاری برگزار می شود.
در این دوره، دانش آموزانی که در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ در پایه نهم مقطع متوسطه اول و پایه دوازدهم مقطع متوسطه دوم در شاخه نظری (رشته های ریاضی فیزیک، تجربی، علوم انسانی و معارف اسلامی) و شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش از سراسر کشور تحصیل می کنند، می توانند شخصاً با مراجعه به سایت جایزه البرز به آدرس www.alborzprize.ir (سامانه دانش آموزی)، نسبت به عضویت و ثبت نام در سامانه و متعاقب آن مطالعه شیوه نامه جایزه البرز ۱۴۰۲ در هر یک از پایه ها و شاخه ها مبادرت ورزند و در صورت واجد شرایط بودن، در سامانه جایزه البرز فرم داوری و مدارک خودرا بارگذاری کنند.
زمان عضویت و ثبت نام دانش آموزان واجد شرایط از بیستم تیر به مدت یک ماه تعیین شده است که باتوجه به لزوم پالایش مستندات دریافتی و راستی آزمایی آنها بوسیله استعلام از مراجع ذیربط و انجام داوری، این زمان به هیچ عنوان تمدید نشده و رأس تاریخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۲، ثبت نام در سایت بسته خواهد شد؛ پس از دانش آموزان سال پایانی دوره های اول و دوم متوسطه درخواست می شود عضویت خودرا به روزهای پایانی موکول نکنند.
زمان تکمیل فرم داوری و بارگذاری مدارک برای دانش آموزان پایه نهم از ۲۲ مرداد لغایت ۱۰ شهریور و برای دانش آموزان پایه دوازدهم از ۱۱ شهریور تا ۳۰ شهریور تعیین شده است.
با پایان مهلت بارگذاری مدارک توسط دانش آموزان، پالایش مستندات دریافتی و راستی آزمایی آنها بوسیله استعلام از مراجع ذیربط و همین طور داوری و انتخاب نهایی از میان افراد واجد شرایط توسط کمیته علمی جایزه البرز به انجام می رسد و با انتخاب برگزیدگان نهایی شصت و یکمین سال جایزه البرز، طی مراسمی ملی در نیمه آبان ماه سال ۱۴۰۲ از ایشان با اهدای گواهی جایزه البرز و جوایز نقدی تقدیر به عمل می آید.
به نقل از بنیاد ملی نخبگان، باتوجه به رویکرد سنوات اخیر بنیاد فرهنگی البرز در رشد رقم نقدی جوایز و بدنبال تصویب ادامه این افزایش در جلسه اخیر هیئت امنای بنیاد فرهنگی البرز، رقم جایزه البرز ۱۴۰۲ در بخش دانش آموزی با افزایش پنجاه درصدی نسبت به سال قبل تعیین شده و بر این اساس، به هر یک از دانش آموزان منتخب کشوری در پایه نهم مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی به همراه گواهی جایزه البرز و در پایه دوازدهم به هر یک از دانش آموزان منتخب کشوری مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی همراه با گواهی جایزه البرز از جانب بنیاد فرهنگی البرز اهدا می شود.
منبع:

1402/04/23
17:01:34
0.0 از 5
375
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود