فراخوانی برای شرکت های توانمند در اجرای پروژه ساخت و راه اندازی زباله سوز حرارتی

فراخوانی برای شرکت های توانمند در اجرای پروژه ساخت و راه اندازی زباله سوز حرارتی

به گزارش بی دانلود، فراخوان ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان آب، اقلیم و محیط زیست برای دعوت از شرکتهای فناور و دانش بنیان توانمند به منظور مشارکت در پروژه ساخت و راه اندازی زباله سوز حرارتی ۵۰۰ تن در روز در شهر آمل منتشر گردید.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، با توجه به محدودیت های دفن مهندسی زباله در استانهای ساحلی کشور استفاده از روش ها و فناوری های کاهنده حجم پسماند تحویلی به محل دفن همچون زباله سوزهای حرارتی، گزینه مناسبی برای منطقه مورد اشاره است.
در همین راستا و با هدف اجرای طرح های پیشران اقتصاد دانش بنیان و اشتغال آفرین و توسعه پایدار و پیاده سازی اقتصاد چرخشی، پروژه ساخت و راه اندازی زباله سوز حرارتی ۵۰۰ تن در روز به همت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و با همکاری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور (شهرداری آمل)، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا)، سازمان برنامه و بودجه کشور و دیگر سازمان های ذی ربط برنامه ریزی شده است.
در اجرای این پروژه، ضمن تأمین زیرساخت لازم از جانب بهره بردار، تا سقف ۱۵۰۰ میلیاردریال پشتیبانی از تحقیق و توسعه و تسهیلات به فناور منتخب اعطا خواهد شد. انتظار می رود اجرای این پروژه منجر به ایجاد ۷۰شغل مستقیم و ۳۰۰ شغل غیرمستقیم شود.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، شرکتهای علاقمند به مشارکت در این پروژه ملی می توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت فرم پیشنهاد طرح (RFP) تا ۱۵ مردادماه به وب سایت ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان آب، اقلیم و محیط زیست به نشانی https: //ce.isti.ir/ رجوع کنند یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۳۵۲۳۱۴ تماس بگیرند.1402/04/31
18:20:08
0.0 از 5
397
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود