فراخوانی برای جذب کارگزاران توسعه نوآوری در صنعت

فراخوانی برای جذب کارگزاران توسعه نوآوری در صنعت

بی دانلود: به گزارش بی دانلود، مرکز راهبری ستادهای ویژه توسعه اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری مبادرت به انتشار فراخوان جذب کارگزاران توسعه نوآوری در صنعت کرده است.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، این فراخوان با هدف شناسایی و بهره مندی از ظرفیت و توانمندی کارگزاران برای توسعه اقتصاد دانش بنیان انتشار یافته است تا تعامل بین عرضه کنندگان و متقاضیان فناوری، تجاری سازی دستاوردهای فناورانه و توسعه نوآوری در صنعت تسهیل شود.
یکی از محورهای اصلی این فراخوان، فراهم شدن شرایط جهت استفاده و بهره مندی از ظرفیت ها و توانمندی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در زمینه کارگزاری توسعه و تبادل فناوری، تجاری سازی و به هم رسانی عرضه کنندگان و متقاضیان فناوری بعنوان بازیگران کلیدی این حوزه است.
بدین منظور، مرکز راهبری ستادهای ویژه توسعه اقتصاد دانش بنیان می خواهد برای شناسایی و بهره مندی از ظرفیت و توانمندی این کارگزاران در جهت توسعه اقتصاد دانش بنیان در قالب یک فراخوان عمومی، نسبت به جذب کارگزاران توانمند در این عرصه اقدام نماید.
کارگزاران، شرکت ها، مراکز توسعه کسب و کار و افراد فعال در زمینه تجاری سازی می توانند جهت آشنایی با شرایط جذب کارگزاران، شیوه نامه ارزیابی و انتخاب را از طریق این آدرس مطالعه کنند. متقاضیان برای شرکت در این فراخوان، باید اطلاعات و مستندات لازم مطابق با شیوه نامه ارزیابی و انتخاب را در چارچوب کاربرگ فراخوان تکمیل کرده و به همراه رزومه خود تا پایان مرداد ماه ۱۴۰۲ به آدرس رایانامه مرکز راهبری ستادهای ویژه توسعه اقتصاد دانش بنیان rastad@isti.ir ارسال نمایند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۳۵۳۲۱۴۰ تماس بگیرند.
منبع:

1402/05/27
00:17:33
0.0 از 5
267
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود