در گفت وگو با بی دانلود مطرح شد

انجام پایش سلامت قلب و عروق حین سفر زائرین اربعین

انجام پایش سلامت قلب و عروق حین سفر زائرین اربعین

بی دانلود: به گزارش بی دانلود، یکی از شرکتهای دانش بنیان علاوه بر عرضه خدمات پایش قلب و عروق به زائرین، تجهیزات ارزانقیمت پزشکی هم به موکب داران عرضه می دهد.


فائزه هاشمی، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان در گفتگو با ایسنا، گفت: خدماتی که ما برای زوار اربعین و موکب دارها در نظر گرفتیم، در زمینه سلامت قلب و عروق و پایش سلامت قلبی است.
وی افزود: همینطور با استفاده از تجهیزات پزشکی در حین پیاده روی اربعین سه نوع خدمات عرضه می دهیم که یکی از این خدمات تریاژ در مواقع حاد است، بخصوص در گرم تر شدن هوا و امکان دارد مشکلاتی برای زائرین با سن بالا رخ دهد که از آن جمله میتوان به افزایش فشار خون اشاره نمود، ما می توانیم در این شرایط خدمات تریاژ را عرضه دهیم.
هاشمی با اشاره به اینکه زیرساخت نرم افزاری، سخت افزاری و نیروی انسانی متخصص برای خدمات تریاژ را در اختیار داریم، خاطرنشان کرد: پایش سلامت حین سفر از دیگر خدمات ما به زائرین است. در صورتیکه فرد در حین پیاده روی احساس بیماری کند، این خدمات را عرضه می دهیم.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با بیان اینکه مجموعه تجهیزاتی که استفاده می نماییم، تولید این شرکت است، اظهار داشت: یکی از این محصولات دستگاه نوار قلب است که بر روی مچ دست نصب می شود که علاوه بر نوار قلب، اکسیژن خون و سایر پارامترهای دیگر را ثبت می کند.
هاشمی، سومین خدمت این شرکت را تأمین تجهیزات پزشکی ارزانقیمت برای موکب داران ذکر کرد و اظهار داشت: تجهیزات مصرفی چون پک های کمک اولیه تا تجهیزاتی چون فشارسنج و گلوکومتر و پالس اکسی متر همچون تجهیزاتی است که می توانیم برای موکب داران تهیه نماییم.
وی خاطرنشان کرد: برای پایش سلامت علاوه بر دستگاه نوار قلب، دستگاه پالس اکسی متر و گلوکومتر و فشارسنج هم در تست ها استفاده می شود تا بیشترین میزان داده را از سلامت زوار در کوتاه ترین زمان جمع آوری نماییم.
وی تصریح کرد: با این داده ها می توانیم گزارشی جامع تهیه نماییم که به پزشک عرضه می شوند.
هاشمی اظهار نمود: نرم افزار پیاده سازی شده در این شرکت، قابلیت دسترسی پزشک به وضعیت سلامت فرد از راه دور را دارد که بر مبنای آن اقدامات لازم صورت می گیرد.
وی تصریح کرد: انجام این تست ها پیش از سفر بهتر است، چون در صورتیکه فرد متوجه مشکلی در بدن خود شد، می تواند ویزیت پزشک را انجام دهد و بعد داروهای مورد نیاز را دریافت کند و با آگاهی کامل راهی سفر شود.1402/05/27
21:43:54
0.0 از 5
306
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
beedownload بی دانلود