ارائه زیرساخت های یکپارچه سازی مدیریت پیام ها از طرف فناوران

ارائه زیرساخت های یکپارچه سازی مدیریت پیام ها از طرف فناوران

بی دانلود: بی دانلود: فناوران یکی از شرکت های مستقر در کارخانه نوآوری «های وی»، زیرساخت های یکپارچه سازی برای اطلاع رسانی ها، مدیریت پیام های کارشناسان و ثبت سوابق شرکت های حوزه فناوری اطلاعات را ارائه کردند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، نادره حسام واعظی، مدیر این شرکت با اشاره به کارهای این مجموعه در عرصه یکپارچه سازی، اظهار داشت: اولین محصول این شرکت، زیرساخت غیررسمی یکپارچه سازی پیامرسان واتساپ با نام wallmessage بود که به عنوان جایگزین خدمات پیامکی با قابلیت های مختلف همچون ارسال فایل، تولید و ارائه شد.
وی ادامه داد: وب سرویس ارائه شده جهت ایجاد ربات های چت و ادغام واتساپ با سیستم های تجاری همچون CRM، ERP یا حتی یک وب سایت طراحی شد.
مدیر این شرکت فناور افزود: این سامانه مشتریان مختلف داخلی و خارجی از کشورهای ترکیه و انگلیس را تحت پوشش خود قرار داده است.
واعظی درباب دیگر محصول این شرکت اظهار داشت: این محصول سامانه واسط مؤدیان جهت ارسال صورت حساب های الکترونیکی است که جهت یکپارچه سازی و ارسال صورت حساب الکترونیکی تولید شده است.
وی ادامه داد: ارسال ساده صورت حساب الکترونیکی سامانه مؤدیان، دریافت کلید سامانه مؤدیان و مدیریت و ثبت صورت حساب های الکترونیکی معاملات برای تمامی شرکتها از خاصیت های این سامانه است. همین طور بوسیله پنل ارائه شده امکان آپلود فایل اکسل فاکتورها جهت ارسال به سامانه مؤدیان به وجود آمده است.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مدیر این شرکت درباب یکپارچه سازی این سامانه با نرم افزارها و ابزارهای فعلی نیز اظهار داشت: شرکت های نرم افزاری یا ابزارها و وب سایت های فروشگاهی، امکان ارسال صورت حساب های الکترونیکی خود بوسیله وب سرویس ارائه شده را دارند و بسادگی می توانند ابزارها و نرم افزارهای خودرا بدون نیاز به ثبت مجدد اطلاعات با سیستم مالیات یکپارچه سازی کنند.
منبع:

1402/10/05
09:32:00
0.0 از 5
259
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود