فروش داخلی ۶۰ دستگاه تولید ماسك پژوهشگران در كشور

فروش داخلی ۶۰ دستگاه تولید ماسك پژوهشگران در كشور

بی دانلود: پژوهشگران یكی از تعاونی های فناوری با طراحی و ساخت دستگاه تولید ماسك نیاز كشور را به این محصول پیش گیری از مبتلاشدن به بیماری ویروسی در شرایط شیوع ویروس كرونا در كشور مرتفع كرد.


علی موسوی، مجری طرح در گفت و گو با ایسنا، تولید تجهیزات پزشکی را از زمینه های تحقیقاتی این شرکت نام برد و اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا و از طرف وزارت بهداشت فراخوانی برای رفع معضل ماسک صادر شد؛ بدین جهت مبادرت به طراحی و ساخت دستگاه های تولید ماسک کردیم.


وی با اعلان اینکه در این تحقیقات موفق به ساخت دستگاه تولید ماسک شدیم، اظهار نمود: در این پروژه علاوه بر ساخت وتجاری سازی دستگاه تولید ماسک، مبادرت به تولید و فروش ماسک های مورد نیاز کشور کردیم.
موسوی ماسک های معمول و N۹۵ را از محصولات دستگاه تولید ماسک دانست و اشاره کرد: دستگاه تولید ماسک موجود در کشور وارداتی است که هم اکنون بعضی از این دستگاه ها به سبب عدم ارائه قطعات، بدون استفاده مانده است؛ ولی دستگاه تولیدشده، در کشور بومی سازی شده است.
مجری طرح با تاکید بر اینکه تابحال بیش از ۶۰ دستگاه در کشور به فروش رسیده است، افزود: تولید ماسک های ۳ لایه همچون نیازهای کشور است که در این راستا برنامه هایی برای تولید دستگاه های تولیدکننده ماسک های سه لایه را در دستور کار داریم.


وی تصریح کرد: از نانو الیاف برای تولید ماسک در این دستگاه می توان بهره برد.
منبع:

1399/04/06
13:32:17
5.0 از 5
2375
تگهای خبر: پروژه , تولید , فروش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود