آغاز ثبت نام دوره های مردادماه وبینارهای مالكیت فكری در علوم پزشكی

آغاز ثبت نام دوره های مردادماه وبینارهای مالكیت فكری در علوم پزشكی

ثبت نام در دوره های مرداد ماه وبینارهای آموزشی مالكیت فكری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی شروع شد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، سلسله وبینارهای آموزشی مالکیت فکری با محوریت حوزه سلامت به همت دفتر توسعه فناوری سلامت از تیرماه سالجاری شروع به کار کرده است. این وبینارهای آموزشی مالکیت فکری وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی در ماه مرداد هم ادامه دارد و ثبت نام در این دوره ها شروع شده است.
شیوه تکرار این وبینارها به این صورت است که به موازات برگزاری سری اول و پس از برگزاری چند وبینار، سری دوم شروع می شود. به جهت این که افراد بیشتری امکان بهره برداری از این دوره ها را داشته باشند، هر یک از این دوره ها در بازه زمانی خاصی تعریف شده است.
سری اول این وبینارها از ساعت ۱۰ تا ۱۲، سری دوم از ساعت ۱۴ تا ۱۶ و سری سوم از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار می گردد. در این سلسله وبینارهای آموزش مالکیت فکری به مباحثی همچون آشنایی با مالکیت فکری، پتنت ابزاری برای حفاظت از فناوری های نوآورانه، ثبت اختراعات حوزه سلامت، جستجوی پتنت، آشنایی با پایگاه patentscope، آشنایی با پایگاه Lenz، گیاهان دارویی و دانش سنتی، مسیر ملی حفاظت از اختراعات، مسیرهای حفاظت از اختراعات در خارج از ایران، معرفی سازمان ها و دعاوی حقوقی، معرفی کانون پتنت ایران و نحوه ثبت درخواست در پرتال کانون پتنت ایران پرداخته می شود.
بر مبنای اعلام مسئول امور ثبت اختراعات دفتر توسعه فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، در صورتیکه شرکت کنندگان از قبل عضویتی در پرتال کانون پتنت ایران نداشته باشند، باید قبل از مبادرت به ثبت نام در وبینارهای آموزشی، در پرتال کانون پتنت ایران عضو شوند.
لینک وبینارهای آموزشی و کد ثبت نام مربوط به هر وبینار به صورت ماهانه در اختیار معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت داده شده و از راه این معاونت به دانشگاه ها و مراکز علمی تحقیقاتی ابلاغ خواهد گردید.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماسهای کانون پتنت ۰۲۱۶۶۵۱۵۹۵۶-۰۲۱۶۶۵۲۳۶۰۲ و یا شماره واحد مالکیت فکری دفتر توسعه فناوری سلامت ۰۲۱۸۱۴۵۵۱۳۴ تماس بگیرند.
منبع:

1399/04/11
13:36:21
5.0 از 5
2536
تگهای خبر: ثبت نام , دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود