بالاترین ضریب اثربخشی به یك مجله دانشگاه آزاد رسید

بالاترین ضریب اثربخشی به یك مجله دانشگاه آزاد رسید

بی دانلود: مجله دانشگاه آزاد واحد شهر قدس در رتبه بندی گزارش استنادی مجلات (Journal Citation Reports) موفق به كسب بالاترین امتیاز در بین مجلات ایرانی حاضر در این رتبه بندی شد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، طبق گزارش استنادی مجلات (Journal Citation Reports) که هر سال در ماه ژوئن توسط پایگاه اطلاعاتی WOS منتشر می شود، مجله Journal of Nanostructure in Chemistry وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحدشهرقدس موفق به کسب ضریب اثربخشی ۴.۷۷ شده است.
براساس فهرست JCR ۲۰۱۹، تعداد ۴۲ مجله از ایران دارای ضریب اثربخشی هستند که مجله Journal of Nanostructure in Chemistry یا (JNSC) موفق به کسب بالاترین ضریب اثربخشی در میان مجلات ایرانی شده است.
مجله JNSC از سال ۲۰۱۰ آغاز به فعالیت کرد و از سال ۲۰۱۲ توسط ناشر بین المللی Springer به مدیر مسوولی دکتر امید مرادی منتشر گردید و محققانی از کشورهای ایران، ایتالیا، چین، استرالیا، امریکا، فلاند، اسپانیا، هند، برزیل، مکزیک و کره جنوبی عضو هیئت تحریریه آن هستند.
در فهرست JCR ۲۰۱۹، یکصد و سه (۱۰۳) حوزه موضوعی "علوم فناوری و نانو تکنولوژی" (Nanoscience & Nanotechnology) وجود دارد که مجله JNSC بر طبق معیار ضریب اثربخشی موفق به کسب جایگاه چهل و پنجم شده است.
بر اساس بخشنامه حمایت تشویقی ستاد فناوری نانو، به نویسندگان مقالات فناوری نانوی چاپ شده در مجلهJNSC در صورت تایید در کمیته علمی ستاد نانو، مبلغ ۱۰ میلیون ریال حمایت تشویقی تعلق می گیرد.
منبع:

1399/04/16
17:06:14
5.0 از 5
2477
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود