معرفی برگزیدگان آموزش علوم پزشكی و جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه

معرفی برگزیدگان آموزش علوم پزشكی و جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه

به گزارش بی دانلود اختتامیه بیست و یكمین همایش كشوری آموزش علوم پزشكی و دومین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه ی آموزشی كه به صورت كاملا مجازی برگزار شده بود، در جهت مقابله با ویروس كرونا به صورت مجازی برگزار گردید.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، اسامی برگزیدگان بیست و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی به شرح ذیل است:
رتبه برتر رساله ی مقطع دکترا به نسرین خواجه علی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای عرضه ی رساله ای با عنوان تدوین نظام جامع مدیریت افت تحصیلی در حوزه آموزش علوم پزشکی اختصاص یافت.
رتبه برتر مقطع کارشناسی ارشد هم توسط هادی حامدفر از دانشگاه علوم پزشکی تبریز با رساله ای تحت عنوان طراحی و روانسنجی ابزار خودارزیابی مهارت بازاندیشی برای دانشجویان علوم پزشکی کسب شد.
مریم علیزاده از دانشگاه علوم پزشکی تهران با سخنرانی در حوزه تأثیر بازاندیشی و بازخورد بر رهبری اشتراکی و کیفیت تصمیم گیری در تیم های یادگیری دانشجویان پزشکی، عنوان سخنرانی کوتاه برگزیده را از آن خود کرد.
دکتر کامران میرزایی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با عنوان پوستر میزان رعایت مولفه های اخلاق حرفه ای آموزش بالینی در اساتید بالینی از دیدگاه دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، بعنوان برگزیده ی بخش پوسترهای تماتیک ارائه شد.
عنوان کارگاه برگزیده قبل از همایش هم به دکتر علی اصغر حیات از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای روایی سازی در تحقیقات آموزش پزشکی تقدیم شد.
برگزیدگان دومین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی:
رتبه اول این جشنواره در حیطه ی طراحی و تولید محصولات آموزشی به ایده ی بازی هوشمند شبیه سازی طبابت که توسط محمدرضا گنج دانش، نگار سادات احمدی، الهام دانش پرور و رضا حسینی دولاما از دانشگاه علوم پزشکی تهران عرضه شد اختصاص یافت.
در حیطه یاددهی و یادگیری، احمد علینقی لنگری، عاطفه پاینده، نازنین شهابی نژاد و ژاله نجفی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان با عرضه ی ایده ی طراحی بازی اتاق فرار جهت آموزش مبتنی بر Gamification دانش پزشکی برای دانشجویان مقطع علوم پایه رشته پزشکی، موفق به کسب رتبه دوم شدند.
رتبه سوم به نگاره صالح آبادی، هستی هدایتی زاده و رضا بهفر از دانشکده دندانپزشکی ساری برای طراحی اپلیکیشن آموزش آنلاین و تقویت مهارتهای عملی دانشجویان دندانپزشکی در حیطه ی یادگیری الکترونیکی اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، عنوان عرضه برتر این جشنواره هم در حیطه ی مدیریت و راهبری آموزشی به عماد یگانه خراسانی، حدیث عنایتی و خیرالنساء رمضان زاده برای ایده ی سامانه منتورینگ کشوری(سمک): سامانه ای برای ارتباط دانشجویان و اساتید در سطح کشور تقدیم شد.1399/04/26
23:38:55
5.0 از 5
2343
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
beedownload بی دانلود