آخرین مهلت شركت در وبینارهای آموزشی مالكیت فكری در حوزه سلامت

آخرین مهلت شركت در وبینارهای آموزشی مالكیت فكری در حوزه سلامت

بی دانلود: ثبت نام در دوره های شهریورماه وبینارهای آموزشی مالكیت فكری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی شروع شد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، سلسله وبینارهای آموزشی مالکیت فکری با محوریت حوزه سلامت به همت دفتر توسعه فناوری سلامت از تیرماه سالجاری شروع به کار کرده است. این وبینارهای آموزشی مالکیت فکری وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی در ماه مرداد هم ادامه یافت و الان ثبت نام در دوره های شهریور ماه هم شروع شده است.
با عنایت به برگزاری دوره های اول و دوم در تیرماه و مرداد ماه سالجاری، دوره شهریور و مهرماه به ادامه دوره دوم و کل دوره سوم اختصاص خواهد داشت. ازاین رو برای آن دسته از افرادی که تا به امروز موفق به ثبت نام و شرکت در وبینارهای تیر و مرداد ماه نشده اند، دوره شهریور ماه آخرین مهلت برای شرکت در سلسله وبینارهای آموزشی مالکیت فکری با محوریت حوزه سلامت است.
در این سلسله وبینارهای آموزش مالکیت فکری به مباحثی همچون آشنایی با مالکیت فکری، پتنت ابزاری برای حفاظت از فناوری های نوآورانه، ثبت اختراعات حوزه سلامت، جستجوی پتنت، آشنایی با پایگاه patentscope، آشنایی با پایگاه Lens، گیاهان دارویی و دانش سنتی، مسیر ملی حفاظت از اختراعات، مسیرهای حفاظت از اختراعات در خارج از ایران، معرفی سازمان ها و دعاوی حقوقی، معرفی کانون پتنت ایران و نحوه ثبت درخواست در پورتال کانون پتنت ایران پرداخته می شود.
بر مبنای اعلام مسئول امور ثبت اختراعات دفتر توسعه فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، در صورتیکه شرکت کنندگان از قبل عضویتی در پورتال کانون پتنت ایران نداشته باشند، باید قبل از مبادرت به ثبت نام در وبینارهای آموزشی، در پورتال کانون پتنت ایران عضو شوند.
لینک وبینارهای آموزشی و کد ثبت نام مربوط به هر وبینار به صورت ماهانه در اختیار معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت داده شده و از راه این معاونت به دانشگاه ها و مراکز علمی تحقیقاتی ابلاغ خواهد گردید.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماسهای کانون پتنت ۰۲۱۶۶۵۱۵۹۵۶-۰۲۱۶۶۵۲۳۶۰۲ و یا شماره واحد مالکیت فکری دفتر توسعه فناوری سلامت ۰۲۱۸۱۴۵۵۱۳۴ تماس بگیرند.
منبع:

1399/05/09
22:46:09
5.0 از 5
2255
تگهای خبر: ثبت نام , دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود